Fuente
За Велику Україну! | ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (03 серпня) Справи просуваються. Але просуваютьс...
278 Vistas/Alcance
2024-08-03 05:34
Mensaje №1350
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (03 серпня) Справи просуваються. Але просуваються так, що США та Захід йдуть курсом, щоб визнати Росію одним з полюсів світу. Військовим полюсом, не економічним. Було зроблено наймасштабніший обмін, звільнених в'язнів, з боку Росії, США та інших західних країн. Вже визнали цей обмін — наймасштабнішою угодою між Заходом та Росією з часів Холодної війни. Потім з цього зробили шоу. І в США, і на Росії. Джо Байден та Камала Гарріс, особисто, зустріли звільнених після обміну американців з літака у США. А Путін, особисто, приїхав в аеропорт Внуково й розціловував на камери звільнених — прямо біля літака. Одночасно з'являється така інформація. "Сподіваюсь, що наступний український саміт допоможе закінчити війну", — заявив Єрмак в інтерв'ю Bloomberg. Голова Офісу Президента України сказав, що Україні потрібно якомога швидше закінчити бойові дії, щоб досягти справедливого миру. Для України вкрай важливо забезпечити участь Китаю наступного разу. Країна є "великим гравцем, який дійсно здатний впливати на Росію", зазначив він. Тобто без Китаю війну завершити неможливо, як виявляється. Це свідчить про те, що і Китай почали фіксувати, як ще один полюс світу. Бо всі ж розуміють, що наша влада каже лише те, що дозволяють їй казати американці. Це ціна — правління олігархії та втрати Україною незалежності. Такого приниження український народ не відчував ніколи! Ніколи, з часів Русі! Винна в цьому лише українська влада! І це все супроводжується подальшим вбивством українців на війні! Є таке українське слово — ганьба. Так от саме такий стан це слово й означає! Практично добралися до дна! Ау! Ті, кого "політика не цікавила і продовжує не цікавити". Цей меседж для Вас. Поки вас ще не перебили до кінця, почніть це розуміти. Бо, на жаль, і від вас також залежить доля України! Переможемо. ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ! "Поступ"