Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - За Велику Україну!
Añadido 14 jul. 2024

За Велику Україну!

@zavelykuukrainu
Número de suscriptores: 599
Fotos: 110
Enlaces: 430
Descripción:
Канал «За Велику Україну!» є громадянсько-політичним інструментом організації «ПОСТУП». Наша мета – побудувати Велику Україну! Розвиваємо громадянський рух, щоб разом досягнути мети. Зворотній зв'язок @moderationadmin
Fuente

За Велику Україну! | ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (17 липня) Резонансним став черговий допис Народ...

Logotipo de la comunidad de telegram - За Велику Україну! За Велику Україну! @zavelykuukrainu
246 Vistas/Alcance 2024-07-17 12:56 Mensaje №1330
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (17 липня) Резонансним став черговий допис Народного депутата — Мар’яни Безуглої. Народний депутат України, заступниця голови Комітету ВРУ з питань нацбезпеки, оборони та розвідки, публічно звинувачує чинного Головнокомандувача Збройних сил України Сирського в абсолютній некомпетентності, недолугості. Це як мінімум. Виходить що хтось з них злочинець. Ось цитати з великого тексту Безуглої. "Межа. Червона лінія. Не змовчу. Чому наразі й далі, кожен день перебування Сирського на посаді, знижує нашу боєздатність та вбиває людей. Чому він такий же злочинець, як і Содоль. Як працює логіка генералітету, щодо захисту себе на прикладі прориву оборони міст Торецьк та Нью-Йорк (ці події та затирання доказів повторюються знову і знову, і ніхто не покараний). Чому без неминучого втручання Президента, якомога швидше, наша армія зітреться і перетвориться в ненавчену суцільну піхоту «обмежено придатних» в «бригадах-зомбі» ". "Ряд джерел підтвердили мені два надзвичайно важливі моменти, щодо позиції Сирського та його оточення: - Він згоден підписувати режим припинення вогню та всякі варіації на тему капітуляції та примусу до миру. - Він не вірить в перемогу і щиро вважає, що ми не здатні отримати перевагу над росіянами на власній землі. Адже він мислить симетрично і робить, єдиний логічний для себе, висновок". Після цього — Міністерство оборони призначає, якусь власну комісію, для перевірки. Тобто — підлеглі мають перевіряти своїх начальників. А Народного депутата Безуглу знімають з посади голови підкомітету в комітеті ВР з нацбезпеки та оборони. Сама Безугла назвала це "реакцією Комітету на правду про проблеми в ЗСУ та звернення військових". Якщо Безугла каже брехню, то чому карну справу не відкривають по ній, а потім не подають в суд? Тим більше, що подібні речі вона регулярно говорить. Якщо цього не роблять, то значить пані Безугла НЕ БРЕШЕ! Тоді не вона злочинець, а той, хто закриває їй рота! Переможемо. ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ! "Поступ"