Fuente
За Велику Україну! | ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (10 травня 2026 р.)"Сміявся півгодини... )))) І ...
119 Vistas/Alcance
2026-05-10 09:53
Mensaje №2390
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (10 травня 2026 р.)"Сміявся півгодини... )))) І як же Ви, шановні, збираєтеся вимірювати рівень свідомості?.. І чим? Спиртометром? На електронних вагах? У грамах, кілограмах? Чи метрах і сантиметрах? )))) Ну, й назвіть причину, яка дозволяє включити в середній клас ФОПів? Як Ви їм свідомість виміряли?Це ми отримали коментар на таке наше пояснення:"Середній клас існує всюди й завжди. Він тому і середній називається, що між люмпенізованими прошарками та елітою. І в будь-якій країні питома вага середнього класу не менше 60-70%. Але маніпулятори дуже часто під середнім класом називають заможні верстви населення. Прирівнюючи їх. Це не помилка. Це маніпуляція. Для того, щоб протидіяти об'єднавчим процесам серед середнього класу. Об'єднаний середній клас - завжди головна і найпотужніша сила. Проблема в тому, щоб його об'єднати. Для цього потрібна державотворча ідеологія. Це люмпен можна об'єднати гаслами. А середній клас - ні. Потрібно запам'ятати, що середній клас - це не рівень достатку, як нам намагаються постійно втюхати. Це рівень свідомості.".Тепер питання: як же ми будемо вимірювати рівень середнього класу?Відповідь проста - ніяк.Не потрібно вимірювати рівень середнього класу. Бо він відомий. Це завжди близько 60-70% в будь-якій країні.Також не потрібно бігати за окремими громадянами і вимірювати рівень їх свідомості. Бо це абсолютна дурня.Ми говоримо про інше.Про те, що є дві великі категорії населення "середній клас" і "люмпен".Стабільна країна завжди базується саме на об'єднаному середньому класі. Об’єднаному! Бо якщо він роз'єднаний, як в Україні весь час, то цим користується олігархія. Яка оперує люмпеном. Кидає люмпену популістські гасла, за якими він йде. І цим олігархія тримається за владу. Правда влада її несильна, бо її база (люмпен) всього третина населення. А середній клас потрібно не вимірювати чи сперечатися, є він чи його немає, а ОБ'ЄДНУВАТИ. Сам собою він ніколи не об'єднується. Це має хтось ціленаправлено робити.Для об’єднання потрібна ідеологія і її пропаганда.Ідеологія - це не щось заумне і мало зрозуміле. Це чітке визначення проблем країни (діагноз) і програма дій (лікування). Якщо пропаганда цієї ідеології йде успішно, то середній клас об'єднується і стає панівною силою в країні. Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"