Fuente
За Велику Україну! | ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ(18 квітня 2026 р.)Отримали чергову критику:"Якщо...
128 Vistas/Alcance
2026-04-18 07:25
Mensaje №2349
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ(18 квітня 2026 р.)Отримали чергову критику:"Якщо Вам не потрібен зворотний зв'язок, то Ви погано скінчите. Висловлення сумнівних, а то й вочевидь помилкових тез про соціологію та відмова надати підтвердження означає, що Ви вважаєте співрозмовників нижчими за себе, не вартими Вашої відповіді.Як ми реагуємо на критику?Спочатку питання щодо того, як ми ставимося до зворотного зв'язку.На даному етапі ми впроваджуємо ідеологію в народ, тобто робимо так, щоб про ідею Громадянської Республіки дізналися всі громадяни. Для цього нам зворотний зв’язок не потрібний.А що щодо критики?Критика — це добре. Значить, людина щось таки читає з наших матеріалів. Але на цьому "добре" завершується.Нам не потрібна критика тих, хто нічого не робить сам, а тільки критикує інших. Це безумовно і обговоренню не підлягає.Тоді наступне питання: а від кого буде критика нам корисна?Напрошується відповідь: від тих, хто робить аналогічні з нами кроки. Займається аналогічною діяльністю. Але це не все. Не від усіх тих, хто діє аналогічно нам, критика потрібна. Навіть якщо вона і робиться з добрими намірами щодо нас.Критика нам потрібна виключно від тих, хто досяг більшого за нас. Поки ми таких ще не бачили.Висновок:зворотний зв’язок щодо критики нам не потрібний. Ми знаємо, що ми робимо. Зворотний зв'язок ми сприймаємо виключно у вигляді запитань щодо нашої діяльності. Ми завжди даємо відповіді. Критика нам потрібна виключно від тих, хто досяг більшого за нас. Також ми взагалі не займаємося дискусіями і не міряємося, хто розумніший. У нас чіткі завдання: створити Громадянську силу, привести її до влади, провести необхідні реформи і побудувати Велику Україну.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"