Fuente
За Велику Україну! | ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (12 квітня 2026 р.)Нещодавно, 7 квітня 2026 року...
126 Vistas/Alcance
2026-04-12 07:42
Mensaje №2339
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (12 квітня 2026 р.)Нещодавно, 7 квітня 2026 року, Верховна Рада ухвалила у другому читанні законопроєкт №14005 про цифровізацію та спрощення виконавчого провадження.Кількість боржників в Україні збільшилося майже вдвічі. Загальна сума боргів теж росте, понад 100–113 млрд грн боргу тільки за комуналку у 2025 році. Тобто не тільки стало більше боржників, а й кожен боржник у середньому винен більше. Відкрито майже 800 тис. виконавчих проваджень.Інфляція за період 2022–2025 роки сумарно ~40–60%+ особливо це їжа, комуналка та оренда житла.Зрозуміло що кількість боржників в Україні суттєво зросла, після початку повномасштабної війни, яка вплинула на удорожчання тарифів і цін та падіння доходів. І саме через це зараз і “закручують гайки” по стягненню.Звісно борги треба віддавати і це без сумніву. Але виходить влада вважає, що людина яка отримує дохід 3-8 тис грн/міс може щось їсти, купувати одяг і ще й сплачувати комуналку!? Чи може влада вважає що на середню зарплату 20 тис. грн/міс яку отримує переважна більшість дієздатних громадян можна якось жити? Виживати так, жити ні.От і виходить, що влада дуже легко приймає рішення чи закони які обмежують, зменшують, посилюють та карають права і свободи громадян.І влада нічого не робить аби реформувати економіку, покращити життя громадян, приборкати ціни та підняти дохід. Або встановити справедливість і приборкати захмарні зарплати в державному секторі, який по суті нічого не виробляє в реальний сектор економіки, чи прибрати прірву між мінімальним та максимальним розміром пенсії.І багато чого влада не робить і не буде робити, тому що їй не треба. Тому, що влада в нас олігархічна і переймається в першу чергу своїми бізнес інтересами і це буде продовжуватися і надалі не зважаючи на те старі чи нові обличчя будуть у владі, будуть вибори чи не будуть тому що війна.Ситуацію в країні може змінити лише інша влада, яка буде іншої природи, не олігархічна. Але така сила з Марсу не прилетить, її треба будувати нам самим, нам громадянам. Бо тільки громадянам потрібна інша країна.Якщо ми, громадяни хочемо колись побудувати Велику Україну то потрібно брати відповідальність за стан в країні на себе і витрачати свій час, сили та енергію на побудову Громадянської сили яка повинна взяти все в країні під свій контроль і навести порядок.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"