Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - За Велику Україну!
Añadido 14 jul. 2024

За Велику Україну!

@zavelykuukrainu
Número de suscriptores: 599
Fotos: 110
Enlaces: 430
Descripción:
Канал «За Велику Україну!» є громадянсько-політичним інструментом організації «ПОСТУП». Наша мета – побудувати Велику Україну! Розвиваємо громадянський рух, щоб разом досягнути мети. Зворотній зв'язок @moderationadmin
Fuente

За Велику Україну! | ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (10 квітня 2026 р.)"Демократія працює".ЧЕТВЕРТИЙ...

Logotipo de la comunidad de telegram - За Велику Україну! За Велику Україну! @zavelykuukrainu
148 Vistas/Alcance 2026-04-10 06:05 Mensaje №2336
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (10 квітня 2026 р.)"Демократія працює".ЧЕТВЕРТИЙ пункт вихваляння демократичної системи влади:"Є вільні медіа.Журналісти можуть критикувати владу без страху".Бачимо, що знову йде плутанина між демократичними цінностями й демократією як системою влади. Вільні медіа та вільні журналісти це звичайні громадянські свободи, цінності. Вони можуть бути як при монархії, так і при республіці. А можуть і не бути взагалі.Критика влади завжди та всюди дозволяється виключно в межах, які сама влада це дозволяє. І це ніяк не залежить від системи влади. Але це навіть і не головне.Головне те, що незалежних медіа не існують ніде. У всіх є хазяїн. Навіть незалежних журналістів також не існує. Журналіст все одно залежить від замовників свого продукту. І, врешті-решт, журналіст залежить від власних переконань. Тому будь-яка незалежність чи об'єктивність завжди відносні та мають певні рамки.Навіть будь-яка людина залежить від власних переконань, і слідчий і викладач, і будь-хто.Все залежно від всього. Тому і не може бути незалежних медіа в принципі. Є певні межі й залежності та незалежності. Це означає, що коли хтось говорить про незалежні ЗМІ, то він маніпулює або є жертвою маніпуляції.Просто потрібно запам’ятати – незалежних ЗМІ не існує! А отже і "демократія працює" тут ні до чого. Все і всюди має свої межі. І ці межі в різних країнах і в різні часи завжди різні. Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"