Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - За Велику Україну!
Añadido 14 jul. 2024

За Велику Україну!

@zavelykuukrainu
Número de suscriptores: 599
Fotos: 110
Enlaces: 430
Descripción:
Канал «За Велику Україну!» є громадянсько-політичним інструментом організації «ПОСТУП». Наша мета – побудувати Велику Україну! Розвиваємо громадянський рух, щоб разом досягнути мети. Зворотній зв'язок @moderationadmin
Fuente

За Велику Україну! | ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (04 квітня 2026 р.)Отримали такий коментар. Вихв...

Logotipo de la comunidad de telegram - За Велику Україну! За Велику Україну! @zavelykuukrainu
151 Vistas/Alcance 2026-04-04 07:02 Mensaje №2326
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (04 квітня 2026 р.)Отримали такий коментар. Вихваляння демократичної системи влади.Що означає, коли "демократія працює"?Ось таке пропонують громадянам, коли розповідають, що таке демократія. Яскравий приклад демократичної пропаганди, яка підживлює правління олігархії (поєднання влади та бізнесу).Ознака ПЕРША того, що "демократія працює":"Влада змінюється через вибори.Якщо люди незадоволені — вони можуть мирно змінити уряд на наступних виборах".Насправді це брехня і маніпуляція.За 4-5 років влада може довести країну до краху, або навіть узурпувати владу. І що якщо видно, що влада розвалює країну, потрібно чекати виборів? Які будуть через декілька років? Чи майданити? На наступних виборах буде так само як і на попередніх. Будуть змагатись олігархічні проєкти. Бо працює схема: гроші – вибори – влада - повернення грошей з прибутком.То на яку владу змінювати? На таку ж олігархічну? А потім знову чекати наступних виборів?Все вірно. Саме так і відбувається в усіх випадках, де діє демократична система. Або править олігархія, або встановлюється диктатура. Проте встановлення диктатури не залежить від виборів. Вона може бути встановлена при будь-якій системі, потрібно щоб визріли необхідні умови для цього. І в більшості випадках, як свідчить світовий досвід, диктатура все-таки гірша, ніж навіть правління олігархії. Виключення може бути тільки якщо до влади прийде Громадянська сила. Але її потрібно створювати, а це довгий процес.Ознаку другу, що "демократія працює" розглянемо в наступний раз. Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"