Fuente
За Велику Україну! | ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ(20 березня 2026 р.)Якщо оцінити результати дій в...
141 Vistas/Alcance
2026-03-20 05:30
Mensaje №2299
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ(20 березня 2026 р.)Якщо оцінити результати дій влади народ більш-менш може, то розібратись, кому авансувати підтримку, вже набагато складніше. Як визначити чи підтримувати якусь політичну силу, якщо вона до цього не була при владі?Як показує історичний досвід, найбільш популярним є популізм. Люди в усіх країнах тягнуться до простих рішень. Які саме і пропонують популісти. Але той же досвід свідчить, що підтримка простих рішень - це шлях в нікуди. Успіх мають тільки складні системи. У політиці до складних систем відносяться ідеологічні рухи, партії, об'єднання. Бо рухи, які не мають власної ідеології не мають і системи.А що можна порадити людям, щоб вони могли розібратись, очікувати щось від сили, яка йде до влади чи ні?Якщо у політичної сили є справжній план реформ, а не "за все гарне та проти всього поганого", то на таку силу вже можна звернути увагу. Щоб далі спробувати розібратися з її планом реформ.А як пересічна людина зможе розрізнити "справжній" план реформ від "несправжнього"?Якщо політична сила не визначила у чому проблема в країні та як її виправити, а просто агітує "за все гарне та проти всього поганого", то у цієї сили мета – просто отримати владу і не для того, що змінити країну.Візьмемо для прикладу нас (Поступ). У нас все це визначено. Тобто можна сказати, що ми маємо "справжній" план. Бо чітко розуміємо причину проблем і шлях до виправлення ситуації. Але що заважає комусь просто скопіювати наш "справжній" план і видавати за свій? Або написати аналогічний поступівському і також видавати за "справжній". Написати можна що завгодно. Розумних людей для цього вистачає. То що виходить? Той хто напише щось вірне по суті, то й все? Це та сила, яка все змінить?Звичайно - ні!Потрібно дивитись на історію руху, партії, громадянського об'єднання. Бо історія діяльності показує чи це її ідеологія, чи скопійована. Наприклад, якщо "Слуги" або комуністи скопіюють нашу програму і почнуть з нею всюди лізти, але до цього в них було щось зовсім інше, то історія покаже це. І одразу стане все видно.Тобто потрібно дивитись на дії. Якщо є теорія (написана програма), але відсутні дії з перетворення програми в реальність, то цю програму ніхто не збирався виконувати й не збирається. Вона написана виключно щоб отримати голоси на виборах, а не для змін.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"