Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - За Велику Україну!
Añadido 14 jul. 2024

За Велику Україну!

@zavelykuukrainu
Número de suscriptores: 598
Fotos: 110
Enlaces: 430
Descripción:
Канал «За Велику Україну!» є громадянсько-політичним інструментом організації «ПОСТУП». Наша мета – побудувати Велику Україну! Розвиваємо громадянський рух, щоб разом досягнути мети. Зворотній зв'язок @moderationadmin
Fuente

За Велику Україну! | ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (15 березня 2026 р.)Ніхто не хоче Великої Україн...

Logotipo de la comunidad de telegram - За Велику Україну! За Велику Україну! @zavelykuukrainu
146 Vistas/Alcance 2026-03-15 07:08 Mensaje №2290
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (15 березня 2026 р.)Ніхто не хоче Великої України.Так побудований Світ, що є слабкі, а є сильні. Звичайно, кожен слабак мріє стати сильним. Але мало кому це вдається. Бо для цього треба прикласти багато зусиль. Слабаки не люблять сильних, бояться їх, бо від них може йти загроза їх існуванню. Рідше, сильний може бути захистом слабаку.Хейтери тут мають почати кричати, що це все спірні твердження. Можливо. Але беззаперечно, що сильним бути краще ніж бути слабаком.Ми будуємо ВЕЛИКУ УКРАЇНУ – сильну (потужну), незалежну, високорозвинену, комфортну країну - лідер Східної Європи. Країну щасливих громадян. Чи хоче ще хтось цього окрім нас? НІ! НІХТО!Нікому в Світі не потрібна ВЕЛИКА УКРАЇНА. Причин цьому багато. І у кожної країни ці причини можуть бути різні. Росії не потрібна бо ми стаємо загрозою їх існування як імперії. Білорусі не потрібна бо це несе загрозу режиму Лукашенка. Польщі не потрібна бо у нас складне спільне минуле і реваншистські настрої ще можуть прокинутись. Та і у них самих амбіції не менше наших. Німеччині не потрібна, бо їх лідерський трон на мапі Європи може захитатись. Америці не потрібна бо тоді зникне важіль для проведення маніпуляцій на європейському континенті. Продовжувати можна довго.Але нам має бути байдуже чого хочуть чи не хочуть наші сусіди та партнери. Ми маємо зрозуміти, що або ми побудуємо ВЕЛИКУ УКРАЇНУ, або ми зникнемо рано чи пізно з політичної мапи Світу. Сильні країни керують Світом. Інтересами слабких завжди нехтують. Слабких завжди використовують сильні в своїх інтересах. Власне саме це зараз відбувається з Україною. США використали слабкість України для досягнення своїх геополітичних цілей. І ціна цієї нашої слабкості страшна – це мільйони загиблих та скалічених громадян України. Заради майбутніх поколінь українців, заради наших пращурів, заради пам’яті про тих, хто віддав своє життя за нас і Україну, ми маємо зломити хід сучасної історії та побудувати ВЕЛИКУ УКРАЇНУ.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"