Fuente
За Велику Україну! | ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ(18 лютого 2026 р.)Ось останні заяви Президента З...
135 Vistas/Alcance
2026-02-18 07:43
Mensaje №2246
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ(18 лютого 2026 р.)Ось останні заяви Президента Зеленського:"США кажуть, що в них були вибори під час громадянської війни за часів Лінкольна. Але як можна це порівнювати? Наші люди під ракетами, це не просто сухопутна війна. Ми під балістичними атаками. Нам потрібно припинення вогню. І Трамп може це зробити", — зазначив Президент."Ми також можемо забезпечити припинення вогню для росіян, якщо вони проведуть вибори", — Зеленський.Бачимо, що влада весь час розповідає, що вибори не можна проводити з безпекових причин. А останнім часом це стало найчастіше.Що це означає? Як відноситись до цього?Ось як громадяни реагують на це:Приклади:"Якщо захотіти — можна в космос полетіти, а якщо не хотіти, то завжди є якісь причини. А крім того - Зеленському вибори невигідні, бо чує, що шанси в нього ніякі... Тому війна, для нього, вигідна. Він же ж типу за народ радіє, ночі не спить, не їсть і не п'є, все працює на благо. Ну а те, що країна в дупі, то ж звісно винні вороги, бо війна..."."А в мене питання до знавців, а що, війна закінчиться після виборів? Вибори — це інструмент закінчення бойових дій?"."Зеленський руками й ногами тримається за владу, а на країну йому начхати. Головне бути при владі..."."Ну, по-перше, це маніпуляції Зе, причому - дуже відверті. Причому - до всіх одразу, до населення України, до Трампа, до ЄС, до путлера"."Зеленський не даремно говорить про США. Не просто так сказав. Значить є тиск, якщо взагалі не вимога. З якого дива США цікавлять вибори в Україні? Що їм з цього?"."США почали рятувати РФ від розпаду, для цього треба завершити бойові дії. Але просто завершити — теж не варіант. Треба завершити, хоча б видимою перемогою для РФ. Це потрібно, щоб зберегти режим і запобігти неконтрольованим подіям на росії. Але, іншим нашим «друзям» (ЄС) навпаки, треба максимально опустити рашку. Поки йде війна, це робиться руками й ціною життів українців, для ЄС це звісно гуд. Зеленський, схоже, грає на стороні ЄС, тому і хочуть Штати його усунути.".Як бачимо, варіантів гіпотез може бути багато. З різним ступенем раціональності та ймовірності.Проте - всі ці гіпотези ніяк не впливають на головну позицію.Ось цю позицію:Чинна влада — олігархічна. Вела і продовжує вести до подальшої деградації України. Але, замість неї - інших сил, які були б не олігархічними, все одно наразі не існує. Тому будь-які вибори, в таких умовах, призведуть лише до зміни одних олігархічних кланів на інші.Але вибори, в умовах війни, можуть призвести до певного протистояння, спровокованого боротьбою олігархічних сил за владу. Тому і недоречні.Така ситуація буде продовжуватись до тих пір, поки в Україні не буде сформовано і розвинуто нову силу, іншої природи, ніж олігархічна — Громадянську силу.Ми, Поступ, це робимо. Приєднуйтесь до нас. Разом створюємо нову Громадянську силу.І так, на всяк випадок скажемо, на вибори ми не збираємось йти до тих пір, поки не побудуємо таку Громадянську силу.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"