Fuente
За Велику Україну! | ЗВІРЯННЯ ГОДИННИКІВ" (вектори, повідомлення, для службового використан...
127 Vistas/Alcance
2026-01-26 16:15
Mensaje №2210
"ЗВІРЯННЯ ГОДИННИКІВ" (вектори, повідомлення, для службового використання) :Вектор № 6"2+3" - це назва переліку завдань. Ті, які ведуть нас до мети! Ті, які якраз і є "конкретні дії". Швидкість досягнення нашої цілі напряму залежить від кількості поступівців (і непоступівців також), які долучені до виконання зазначених завдань.Від якості також залежить. Але в першу чергу - кількість.Завдання (2+3): №1 (кадри) - залучення нових людей в "Поступ" (зараз це робота по лінії запрошення до ТЛГ-каналу "За Велику Україну!"). №2 (кадри) - залучення поступівців для роботи по завданню №1. №3 (пропаганда) - діяти як Провідник (індивідуальний пропагандист), це власне і є пропаганда. І заради цього завдання виконуються всі інші чотири. №4 (пропаганда) - залучення поступівців (і непоступівців), щоб ставали Провідниками (індивідуальними пропагандистами), тобто робили завдання №3. №5 (пропаганда) - приймати участь в створенні контенту для пропаганди, в розробці та реалізації акцій.Завдання третє і п'яте можуть виконувати і не члени організації "Поступ". Це також нас просуває вперед.Принцип перший: все має робитись виключно на добровільній основі! Тільки добровільно, це ПРИНЦИПОВО! Якщо себе заставляєш - не роби! Значить щось не розумієш або з чимось не згодний.Принцип другий: в пріоритеті завдання №1. Якщо стоїть вибір, зробити завдання №1 або щось інше - то роби №1!Хоч все і працює заради третього завдання (пропаганди), але потужність пропаганди залежить від збільшення кількості людей нашого руху. Бо це веде до збільшення кількості Провідників, через яких ми просуваємо нашу громадянську ідеологію в суспільство.ГОЛОВНЕ - усвідомити, що ТІЛЬКИ ЦІ ДІЇ ВЕДУТЬ НАС ДО МЕТИ! Всі інші дії - ні! Це і є "конкретні дії" або "реальні дії"І ще одне треба усвідомити. Крім "Поступу" більше ніхто не рухається не тільки шляхом побудови Великої України, а взагалі хоч якимось шляхом. Всіх цікавить лише добратись до корита влади. Це погано що ми єдині.