Fuente
За Велику Україну! | ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (04 січня 2026 р.)Закінчився черговий рік війни ...
134 Vistas/Alcance
2026-01-04 07:51
Mensaje №2169
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (04 січня 2026 р.)Закінчився черговий рік війни для України. Україна вистояла, бореться, і це саме головне.Звичайно, війна це завжди погано, це смерть, це руйнація. Але на цьому чорному фоні є і білі плями, як не парадоксально це може виглядати.Українська нація прокинулась і самоідентифікувалась. Українська мова, культура відроджується все активніше.Війна це завжди поштовх вперед у розвитку науково-технічного прогресу, це прихід нових технологій, це поява нових винаходів, це розвиток логістики і будівництва, тощо.ЗСУ стали найсильнішими в Європі, якщо не враховувати ядерну зброю окремих держав, і одними з найсильніших у Світі.Український ВПК в рази більше набрав і продовжує набирати оберти.Іноземні виробники зброї повірили в Україну та активно вкладають в нас гроші, в будівництво різних об'єктів.Через руйнацію радянських часів енергосистеми, Україна за допомогою іноземних партнерів перебудовує енергетику на сучасний лад.Часткова руйнація ЖКГ призведе до необхідності її відбудови вже з новими стандартами безпеки, та з використанням енергоефективних технологій.Продовжувати ще можна і далі.Звичайно в кожній діжці меду є ложка дьогтю, і не одна.Дякуючи війні виплило назовні багато лайна, а за деякі негативні фактори навіть соромно за українців та Україну, бо весь Світ бачить і дивується як так можна взагалі. Але вже як є. Деталізувати не варто, всі і так все знають.Якщо Україна не скористається можливістю для руху вперед і не використає війну в своїх інтересах, то всі втрачені життя знову будуть даремними. Всі, хто загинули за Україну, нас просто проклянуть з того потойбічного світу.Ми маємо використати наш історичний шанс та стати на шлях побудови ВЕЛИКОЇ УКРАЇНИ!Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"