Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - За Велику Україну!
Añadido 14 jul. 2024

За Велику Україну!

@zavelykuukrainu
Número de suscriptores: 598
Fotos: 110
Enlaces: 431
Descripción:
Канал «За Велику Україну!» є громадянсько-політичним інструментом організації «ПОСТУП». Наша мета – побудувати Велику Україну! Розвиваємо громадянський рух, щоб разом досягнути мети. Зворотній зв'язок @moderationadmin
Fuente

За Велику Україну! | ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (07 грудня 2025р.)Нещодавно в українських ЗМІ зн...

Logotipo de la comunidad de telegram - За Велику Україну! За Велику Україну! @zavelykuukrainu
150 Vistas/Alcance 2025-12-07 08:53 Mensaje №2125
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (07 грудня 2025р.)Нещодавно в українських ЗМІ знову злили інформацію про тих, хто отримує максимальні пенсії в Україні.І як ви думаєте хто там? Все ті ж - прокурорські. Максимальна пенсія доходить до 250 тис. грн на місяць. І це під час війни. І це коли третина пенсіонерів отримують пенсію менше 3 тис. грн. Звичайно, це законна пенсія. Але ж Закон має бути справедливим. А якщо Закон несправедливий, то він має бути визнаний нікчемний і анульованим. Справедливість має бути Законом!!!Під час війни наша влада намагалась обмежити максимальний розмір пенсій, але всі ці дуже втомлені важкою працею елітні пенсіонери повернули собі скажені виплати через суд. Наш суд, який має ставити справедливість на перше місце. Але ні. Судді та прокурори танцюють один танець, бо рука руку миє, бо ворон ворону око не виклює.А що ж влада? Та нічого. Кажуть, типу ми ж намагались, але Закон, але суд винен.Питання до прокурорів. Чому ви маєте бути елітою, а лікар чи вчитель, чи військовий ні??? Ви всі роки незалежності України були схематозниками, ви разом з судом мали забезпечити верховенство справедливості для громадян. Але ж справедливості немає. Значить ви винні, значить ви маєте отримувати пенсію як лікар чи вчитель, а краще мінімалку. Оце і буде вже елемент справедливості.Оце вам, шановні громадяни, є типова ситуація при демократії. Так не має бути. Закон має бути справедливим. Якщо Закон не забезпечує справедливість то він має бути проігнорований. Справедливість має бути вище за Закон!!! Саме такий механізм можна реалізувати при іншій системі управління – ГРОМАДЯНСЬКІЙ РЕСПУБЛІЦІ. Де не буде ніякого «незалежного суду», де не буде недоторканної касти прокурорів, де влада єдина і буде відповідати за все в країні, де громадяни реально зможуть приймати участь в управлінні країною.Демократію треба ліквідовувати і замінювати на Громадянську республіку.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"