Fuente
За Велику Україну! | ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ(16 листопада 2025р.)Щодо останніх подій з плівка...
158 Vistas/Alcance
2025-11-16 07:13
Mensaje №2089
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ(16 листопада 2025р.)Щодо останніх подій з плівками Міндіча та корупції у вищих ешелонах влади ми отримали такий коментар:"Що за люди, спочатку навибирали, а потім жаліються…".Ця фраза: "Що за люди, спочатку навибирали, а потім жаліються…" - це, або свідома маніпуляція (перекладення провини на громадян), або це каже просто недолуга людина, такий собі корисний ідіот. Така може бути реакція на коментар.Можливо, так грубо не потрібно реагувати? Бо це каже людина не тупа. Але далека, мабуть, від розуміння функціонування системи формування влади. Люди вірять що просто не того вибрали от тепер і мучайтеся...Звісно що є проблема, коли люди обирають незрозуміло кого, а потім мають катастрофічні наслідки. Але в Україні є більша проблема. Це система формування влади. Яка не дає законного механізму зміни влади коли та недолуга. І виходить що громадяни мають або терпіти цю недолугу владу аж до наступних виборів або робити черговий Майдан. А в умовах війни всі змушені терпіти...Звертаємо увагу, при громадянській системі владу Зеленського (або іншого будь-якого антинародного правителя) знесли б через пів року або ще раніше коли б всім стало чітко видно що він ще гірший за попередника...Демократичні вибори це завжди вибір кота в мішку. І тому не завжди винний народ в тому, що наголосував. Хоча і не знімає відповідальності. Бо відсутня будь-яка відповідальність за свій вибір... Також звертаємо увагу, що при Громадянській республіці делегування відбувається відкрито. І всі будуть бачити, хто і кому делегував свої повноваження. Нічого страшного не буде, якщо делегував пройдисвіту. На лобі не написано, що він такий. Тільки дії будуть демонструвати, хто отримав владу. Проблема буде лише в тому, якщо побачив, що пройдисвіт, але не забрав свої передані владні повноваження миттєво назад, щоб лишити пройдисвіта влади!Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"