Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - За Велику Україну!
Añadido 14 jul. 2024

За Велику Україну!

@zavelykuukrainu
Número de suscriptores: 598
Fotos: 110
Enlaces: 431
Descripción:
Канал «За Велику Україну!» є громадянсько-політичним інструментом організації «ПОСТУП». Наша мета – побудувати Велику Україну! Розвиваємо громадянський рух, щоб разом досягнути мети. Зворотній зв'язок @moderationadmin
Fuente

За Велику Україну! | ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (26 жовтня 2025 р.) Отримали коментар: потрібна ...

Logotipo de la comunidad de telegram - За Велику Україну! За Велику Україну! @zavelykuukrainu
147 Vistas/Alcance 2025-10-26 08:52 Mensaje №2053
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (26 жовтня 2025 р.) Отримали коментар: потрібна інша сутність України, з якою погодяться сусіди (Громадянська республіка може бути основою).Питання: чому Український народ має турбувати, чи згодні будуть наші сусіди з обраним нами устроєм нашої держави?Світ побудований так, що жодній країні невигідно, щоб зростали її сусіди, щоб розвивались. Якщо хтось думає інакше - то він просто дурень, який нічого не розуміє.У світі йде постійна боротьба. Всіх проти всіх. Для того, щоб перемагати в цій боротьбі потрібно створювати силу. Якщо мова йде про внутрішні справи країни, то потрібно створювати силу внутрішню, яка візьме всю владу у свої руки та буде правити так, щоб розвивати країну і робити її потужною. Для цього потрібно об'єднувати громадян. Об'єднані громадяни - завжди сила. А об'єднувати громадян можна лише на спільних інтересах. Спільні інтереси - це ідеологія. А якщо мова йде про міждержавні відносини, то кожна країна намагається ставати сильнішою за сусідів. Якщо це не виходить, то поступово потрапляє в залежність від сусідів. Іноді, щоб позбавитись такої залежності від сусідів, входять в союзи з іншими країнами. І тоді потрапляють в залежність від союзників.Тобто фактично є три варіанти дійсності: або країна підлегла сусіду (сусідам), або домінує над ними, або рухається до першого чи другого результату.Це все означає, що при своєму розвитку Український народ має турбувати відношення сусідів до такого розвитку. Якщо сусід вирішить, що цей розвиток буде шкодити йому, то почне протидіяти. Чим більше буде так вважати, і чим сильніший буде сусід - тим вирогідніше, що буде застосовувати війну, як засіб. Саме це ми зараз і бачимо в України з російською агресією.Завдання будь-якої влади враховувати ці чинники. І правити так, щоб до моменту побудови потужної країни не входити у війни ні з ким. Для цього потрібно вести багатовекторну політику. Подобається це чи ні, але це єдиний реалістичний шлях. І під час мирного періоду розвиватись. І готуватись до війни. Якщо до війни готовий, то війни не буде. Або вже буде мати інший характер, характер тиску на сусіда. Проте при правильній зовнішній політиці ніякої війни для тиску не буде потрібно. Все буде вирішуватись без війни.В Україні олігархія. Бізнес у владі ніколи не цікавив і не цікавить розвиток України. Цікавить лише власний бізнес. Тому всі ці речі ніколи не враховувались українською владою. Олігархія - це головний ворог Українського народу.А Росія – не просто ворог. Ситуація перейшла до того, що тепер або має бути Велика Україна і поступове зникнення Росії шляхом фрагментації, або буде навпаки. Олігархія веде по другому варіанту.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"