Fuente
За Велику Україну! | ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (05 жовтня 2025 р.)Існує думка, що інструмент по...
165 Vistas/Alcance
2025-10-05 05:53
Mensaje №2019
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (05 жовтня 2025 р.)Існує думка, що інструмент подання петицій, якщо його розвивати, може призвести до того, що люди зрозуміють, що так і закони можна приймати. І парламент не буде потрібний.Це означає, що мова йде про те, що петиції можуть стати одним зі шляхів до того, що можна взагалі перейти до прямого народного управління. Тобто це один з варіантів прямої демократії.Пряма демократія найгірша форма демократії. Вона гірша ніж представницька демократія, яка діє зараз у нас та, яка приводить до влади олігархію.Причин, чому пряма форма демократії найгірша, декілька.Основна – відсутність відповідальності. Хто приймає закон? Хто несе за нього відповідальність? Народ? А народ може нести відповідальність якусь, крім історичної?Абсолютна більшість громадян не будуть розбиратись із проєктами законів. Бо не захочуть чи не знайдуть часу. Бо вони великі та їх багато. Не кажучи вже, що значна частина громадян взагалі не буде здатна це зробити. Бо не матиме ані спеціальних знань, ані досвіду державного управління. І цим будуть користуватись маніпулятори. Які проводитимуть свої проєкти законів, маніпулюючи громадянами. І при цьому не будуть нести ніякої відповідальності.Всі проблеми в країні знає тільки влада. Народ бачить лише наслідки цих проблем. Боротись потрібно з проблемами, а не з наслідками. Тому від народу не може бути законодавчих ініціатив щодо розв’язування проблем. Тоді хто буде готувати необхідні закони, щоб виправити ситуацію? Влада? Так, влада. А як тоді влада зможе зробити, аби народ, який не може розібратись в сутності проблем, правильно проголосував за необхідний закон? Хочеш не хочеш, а потрібно і в цьому випадку робити пропагандистські маніпуляції.Тобто при прямій демократії править не "мудрість народу" як іноді намагаються втюхати, а краща пропаганда. При цьому без будь-якої відповідальності.Правити має тільки влада. Тобто частина народу. Завдання полягає в тому, щоб влада діяла в інтересах всього народу, а не як зараз – в інтересах капіталу та іноземних країн. Для цього нам потрібно змінити систему влади.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"