Fuente
За Велику Україну! | ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ(13 вересня 2025 р.)Зеленський: "Без нових санкці...
153 Vistas/Alcance
2025-09-13 06:21
Mensaje №1984
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ(13 вересня 2025 р.)Зеленський: "Без нових санкцій не буде прогресу в дипломатії та в усіх намагань завершити війну"."Надто довго вже немає посилення тиску на Росію, яке б ударило відчутно й без затримок саме по російській воєнній машині – саме по тих галузях та сферах, які впливають на агресію", — зазначив Президент.Вже скоро майже чотири роки одна таж сама пісня! Огидно. Влада повністю віддала долю України в руки так званих союзників.Владі вже нема що сказати. Але якщо нічого не говорити, то потрібно ж працювати, країну розвивати. Влада це чомусь не робить. От і займається постійною балаканиною. Весь час поки знаходиться у владі.Треба знати, що ніякі санкції ще не зупиняли воєн.Відомі лише три варіанти завершення будь-якої війни:- поразка;- перемога;- договір.Якщо хтось знає інші способи, то нехай розповість про них.Для договору треба бажання двох сторін. Це очевидно. Також очевидним є те, що тиснути на сторону яка НЕ ПРОГРАЄ у війні – безперспективно. Потрібно тільки домовлятись.А ще очевидно, що сторони які знаходяться у стані війни, в принципі не можуть накладати санкції одна на іншу. Бо якщо воюють, то немає і ніяких ділових справ між собою, щоб було на що накладати санкції.Чи всі розуміють, що найкращі переговори - це прямі переговори? І що кожен посередник завжди за своє посередництво бере плату з воюючих сторін у вигляді отримання якихось вигід? І що чим більше посередників - тим більше вигоди мають віддати воюючі сторони.Це як купувати щось через компанії-прокладки, кожна бере свій відсоток, а інакше для чого?На кого працює Президент Зеленський?Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"