Fuente
За Велику Україну! | ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (03 червня 2025 р.)На наш Спротив від 29 травня ...
174 Vistas/Alcance
2025-06-03 08:20
Mensaje №1811
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (03 червня 2025 р.)На наш Спротив від 29 травня 2025 р. ми отримали коментар від незалежного журналіста Володимира Липяцького.Вирішили його опублікувати, як доповнення до нашого Спротиву про фальшування росіянами історії.Наровчат (рос. Наровчат, мокш. Норзяд, тат. Мохши) завойований військами Батия в 1237 році. Пізніше місто під ім'ям Мохші увійшло до складу Золотої Орди, ставши центром Наровчатовського улусу Золотої Орди. Головна резиденція Узбек-хана, місто стає тимчасовою західною столицею Золотої Орди. Монетний двір Мохші карбував монети. Саме у цьому місті 1313 року Узбек вручив митрополиту Петру ярлик про свободу православного віросповідання, а також приймав князів і послів Твері, Новгорода, Рязані. 1320 року хан офіційно прийняв іслам, у Мохші споруджують першу мечеть."Літописці не пишуть ні слова про Князя (Ярослав Ярославович), він не вмів користуватися наданою владою Менгу Тимуром, не пишуть про сміливість у боротьбі з німцями, ображав свій народ як злочинець, не міг називати себе другом Батьківщини, бо озброював Моголів проти Новагорода"./Н.М. Карамзін "Історія ...", том IV, стор.217./ Великий князь Ярослав, слідуючі за прикладом батька і Олександра Невського, намагався усіляко годити Менгу Тімуру, і кончив так само своє життя як і вони на зворотному шляху з Орди (всі отруєні), куди він їздив з братом Василем..." /Н.М. Карамзін "Історія ...", том IV, стор.216./ "В 1272 році Василь Костромскій став великим князем Володимирським (отримав ярлик від Хана Менгу-Тимура). При ньому був проведений третій татарський перепис Володимиро-Суздальського улуса. Перший перепис був проведений при Ярославі Всеволодовичі в 1245 році, другий за Олександра Невського в 1257 році. Ні в першому, ні в другому Москва не згадується. Саме Хан Золотої Орди, онук Батия, Менгу-Тимур наказав заснувати поселення Москва під час третього перепису Суздальського населення. А в 1277 році по досягненню Данилом (сином Невського) повноліття (по законам Орди в 16 років) посадив його на "московский стол". І лиш в 1339 році в поселенні Москва була закладена "крепость".Для довідки:Микола Михайлович Карамзін (1766 - 1826), — письменник, поет, реформатор російської мови, почесний член Петербурзької Академії наук, автор багатьох слів російської мови.Написав велику історичну працю «Історія держави Російської» (томи 1-12, 1816—1829 рр.) — одна з перших узагальнюючих праць з історії Росії.Як видно, не було до Золотої Орди ніякої Москви й ніякого Московського князівства, це все вигадки. Вигадки для того, щоб прив'язати до історії нашої Русі угро-фінські землі.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"