Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - За Велику Україну!
Añadido 14 jul. 2024

За Велику Україну!

@zavelykuukrainu
Número de suscriptores: 598
Fotos: 110
Enlaces: 431
Descripción:
Канал «За Велику Україну!» є громадянсько-політичним інструментом організації «ПОСТУП». Наша мета – побудувати Велику Україну! Розвиваємо громадянський рух, щоб разом досягнути мети. Зворотній зв'язок @moderationadmin
Fuente

За Велику Україну! | ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (27 травня 2025р.)Війна проти України, яку розв’...

Logotipo de la comunidad de telegram - За Велику Україну! За Велику Україну! @zavelykuukrainu
167 Vistas/Alcance 2025-05-27 04:36 Mensaje №1799
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (27 травня 2025р.)Війна проти України, яку розв’язала РФ, затягнеться. Тому діти повинні вчитися захищати свою країну.Про це заявила заступниця керівника Офісу Президента України Ірина Верещук."Ми всі повинні зрозуміти: війна надовго. Чи буде перемир'я, чи не буде. Чи будуть мирні угоди, чи не будуть – Росія залишається нашим ворогом на десятиліття, якщо не на століття. Ми повинні переналаштувати свою свідомість і суспільну свідомість для того, аби дати відсіч у кожну хвилину. І коли ми будемо готові, війна закінчиться і не буде повторюватись знову", — сказала вона.Що це означає: "І коли ми будемо готові, війна закінчиться і не буде повторюватися знову"? Готові до чого? Що вона мала на увазі? Мабуть, вона тут розуміє те саме, що і ми кажемо. Що як тільки Україна стане потужною країною, то тоді виникнуть умови, коли Україна самостійно відновить свої втрачені позиції. І війна так, завершиться.Тобто все вірно каже.Ми бачимо, що влада весь час все вірно каже. Але нічого не робить в цьому напрямку, а якщо щось й робить – то в протилежному напрямку.Це означає, влада знає, що робити, проте, свідомо це саботує. Тобто влада не тупа, у них просто інша ціль.Якщо влада не має мети розвивати Україну, то така влада антинародна. Все більше громадян це розуміє. Але поки громадяни не зовсім розуміють, що далі робити, якщо такий стан буде продовжувати тягнутись. В цьому зараз головна проблема, а не війна. Війна, звичайно, мега проблема. Але вона стала результатом слабкості країни, до якої її привела влада. Що робити? Безвихідних ситуацій не буває.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"