Fuente
За Велику Україну! | ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ(24 травня 2025 р.)Наше головне завдання - це поб...
168 Vistas/Alcance
2025-05-24 05:07
Mensaje №1795
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ(24 травня 2025 р.)Наше головне завдання - це побудова Великої України. Це не просто потужна країна із розвинутою економікою та високим рівнем життя. В першу чергу це лідер Східної Європи.Отримали коментар від одного товариша:"Не потрібна нам Велика Україна. Нам потрібна нормальна сильна і потужна держава. Що забезпечить захист громадян і дасть можливість заробляти гроші і розвивати будь-який малий та середній бізнес. А всі ці балачки про лідерство у Східній Європі - то повна маячня. Нащо воно нам? Ставити себе вище інших? А потім починати поглинати слабких? Я такого не бажаю".Подібне ми зустрічаємо регулярно. І регулярно це нас дивує.Все те, про що пише критик, можливо досягнути якраз тільки якщо Україна стане Великою Україною, тобто стане лідером. Як мінімум - Східної Європи.Якщо цього не буде, то 24 лютого 2022 року повторюватиметься кожні 5-7-10 років. І так до моменту зникнення самої України. Спочатку - як держави, а після - як народу. І не буде ні мови, ні віри, ні бізнесу. Ні, бізнес буде. Але не наш і не для нас.На жаль "тихий садок вишневий коло хати", описаний коментатором, Українцям може хіба що снитися.Реальність інша.Світ глобальний. І свій окремий "садок вишневий" побудувати від інших неможливо. Потрібно вписуватись в існуючі реалії. А вони такі, що якщо не бути лідером, то ним стане якась інша країна. А всі інші будуть сильними і могутніми рівно настільки, наскільки їм дозволить лідер. Це закон життя людства.Можна натягнути рожеві окуляри і переїхати в думках в країну рожевих поні. Але реальність від цього не зміниться.Сильна економіка - це сильні позиції на міжнародних ринках. А успіх на міжнародних ринках це не конкуренція, як більшість наївних громадян думають. Ніякої конкуренції, заснованої на справедливій ринковій боротьбі не існує.Всі перемоги в економічній конкуренції - це завжди результат політики. А результат політики напряму залежить від того, що являє собою країна. Конкуренція є. Але це не просто конкуренція, а БОРОТЬБА ЗА ВИЖИВАННЯ! Формула життя проста: або ти - або тебе! Тому якщо не йти шляхом побудови країни, яка буде боротись за лідерство, то автоматично така країна йде в світову дупу.Якщо ви від когось бачите подібні коментарі, коли "хочу мирно жити в мирній країні і нікого не чіпати", але не сприймають, що це досягається виключно боротьбою за лідерство, то дайте такій людині квиток в один кінець в країну рожевий мрій. Нехай там живе.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"