Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - За Велику Україну!
Añadido 14 jul. 2024

За Велику Україну!

@zavelykuukrainu
Número de suscriptores: 598
Fotos: 110
Enlaces: 431
Descripción:
Канал «За Велику Україну!» є громадянсько-політичним інструментом організації «ПОСТУП». Наша мета – побудувати Велику Україну! Розвиваємо громадянський рух, щоб разом досягнути мети. Зворотній зв'язок @moderationadmin
Fuente

За Велику Україну! | ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (03 травня 2025р.)Отримали ряд запитань по нашій...

Logotipo de la comunidad de telegram - За Велику Україну! За Велику Україну! @zavelykuukrainu
183 Vistas/Alcance 2025-05-03 04:52 Mensaje №1761
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (03 травня 2025р.)Отримали ряд запитань по нашій діяльності.Сьогодні розглядаємо перше.Структура організації:Хто сьогодні входить до керівних органів ГО "Поступ" (Рада, виконавчі органи)? Чи існують регіональні осередки або представництва?У "Поступу", відповідно до Статуту є Рада. Юридично – це керівний орган організації.Але на практиці реальним керівним органом є Актив.Така колізія випливає з того, що Статут написаний під шаблон демократичної системи. Тобто мають бути Загальні збори. Які повинні регулярно збиратись. Вибирати керівні органи організації. Тобто все так, як у всіх і всюди. Інший Статут Мін’юст не реєструє.Юридично ми всі процедури виконуємо, але практично вже давно перейшли до принципів управління з демократії до системи Громадянської республіки.Тобто керівні органи ніхто не вибирає. Кожен з поступовців має право увійти до будь-якого керівного центру. Не треба, аби йому це хтось дозволяв чи не дозволяв з інших поступовців.Достатньо просто почати діяти в Активі по факту. А Актив – це якраз і є наші щотижневі Громадянські середи. Причому брати участь в роботі Громадянських середах може не лише будь-який член "Поступу", але і будь-який гість. Гості, не члени організації, можуть взяти участь в обговоренні, проте, не мають повноважень приймати рішення. Хоча якщо якийсь громадянин вступить до організації "Поступ" офіційною, то такі повноваження отримає.Рішення приймаються консенсусом. Регіональні осередки відсутні й не потрібні. Бо країну з регіонального рівня змінити неможливо. Регіональні осередки скоріш за все будуть потрібні на етапі, коли ми підемо на вибори. Поки до цього етапу ще далеко.В "Поступі" відсутні взагалі та ніколи не було ніяких знакових публічних осіб. Вони й самі не просилися, і ми не сильно запрошували. Водночас якщо хтось з них захоче до нас приєднатися, то для них шлях завжди відкритий. Проте відношення до таких людей буде таким самим, як і до інших. Можливо, тому і не проявляють ініціативи з нами рухатись разом.Реально, будь-який громадянин може в будь-який момент увійти до керівного складу організації. Це і є принцип Громадянської республіки. І вийти, звичайно, також може.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"