Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - За Велику Україну!
Añadido 14 jul. 2024

За Велику Україну!

@zavelykuukrainu
Número de suscriptores: 598
Fotos: 110
Enlaces: 431
Descripción:
Канал «За Велику Україну!» є громадянсько-політичним інструментом організації «ПОСТУП». Наша мета – побудувати Велику Україну! Розвиваємо громадянський рух, щоб разом досягнути мети. Зворотній зв'язок @moderationadmin
Fuente

За Велику Україну! | ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ(29 квітня)В мережі розповсюджується дискусія нав...

Logotipo de la comunidad de telegram - За Велику Україну! За Велику Україну! @zavelykuukrainu
164 Vistas/Alcance 2025-04-29 06:47 Mensaje №1754
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ(29 квітня)В мережі розповсюджується дискусія навколо допису одного досить відомого бізнесмена. Ми не будемо вказувати прізвище. Щоб воно не впливало на оцінку того, що він сказав."Думаю написати книжку.Не про війну.Про те, як ми все "просрали".Ми.З 1991 року, коли незалежність з неба впала нам на голову.Як ми 30 років розкрадали країну, крали й продавали все, що можна, з ВПК.Точніше — дозволяли красти та закривали на це очі.Як давали хабарі, «вирішуючи питання».Як вважали росіян «мыжебратами».Як угробили науку. Як наплодили економічні і юридичні факультети в «медичних, будівельних, міліцейських, фізкультурних» ВУЗах.Як убили інженерні спеціальності, зробивши їх «відстоєм». Непрестижними.Як навчили своїх дітей, що податки платять лохи, що в армії служать лохи…Це ми, це все ми.Думок багато".А ось деякі коментарі. Там таких дуже багато:"Гірка правда"."Це буде дуже гірка книжка, але конче потрібна як підручник для дітей. Бо зараз є в школах дисципліна "громадянська освіта" - от туди б це"."Розуміння приходить на жаль пізно. Коли вже все втрачено"."Це правда…(("."Завжди про це думаю, коли старші починають розповідати, що все неоднозначно (старших поважаю). Як ми з вами опинилися в такій ситуації? Хто відповідальний за "прос..али"? Тому мушу ставати глухим до більшості голосів старшого покоління"."Все по ділу…це факт. А от що далі буде? Що залишимо після нас?".Таких тупорилих коментарів там багато понабиралося. ЗАПАМ'ЯТАЙТЕ!За стан держави завжди, при будь-яких умовах, при будь-якій ситуації винна тільки влада. В будь-яких країнах світу. В будь-які часи ВИННА ТІЛЬКИ ВЛАДА! Тільки влада. І ніколи не винний народ! Ніколи!Народ може бути винний і завжди буде винний в тому, що влада паршива! Тут так, народ винний. І за цю вину народу влада і "віддячує" своєю антинародною або імпотентною діяльністю!Психологія соціального дрона, яка панувала і продовжує панувати в суспільстві дозволяє правити олігархії і продовжувати вести країну в прірву!А громадянам, які понаписували зазначені коментарі, ми б рекомендували перестати витрачати час на написання хріні всякої із розумним виглядом. І почати створювати СВОЮ громадянську силу. Таку, яка б була здатна взяти під свій контроль все в Україні та почати нарешті рухати країну вперед.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"