Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - За Велику Україну!
Añadido 14 jul. 2024

За Велику Україну!

@zavelykuukrainu
Número de suscriptores: 598
Fotos: 110
Enlaces: 430
Descripción:
Канал «За Велику Україну!» є громадянсько-політичним інструментом організації «ПОСТУП». Наша мета – побудувати Велику Україну! Розвиваємо громадянський рух, щоб разом досягнути мети. Зворотній зв'язок @moderationadmin
Fuente

За Велику Україну! | ЗВІРЯННЯ ГОДИННИКІВ" (вектори, повідомлення, для службового використан...

Logotipo de la comunidad de telegram - За Велику Україну! За Велику Україну! @zavelykuukrainu
161 Vistas/Alcance 2025-01-14 16:45 Mensaje №1569
"ЗВІРЯННЯ ГОДИННИКІВ" (вектори, повідомлення, для службового використання) :Вектор № 6"2+3" - це назва переліку задач. Ті, які просувають нас до мети! Ті, які якраз і є "конкретні дії". Швидкість досягнення нашої мети напряму залежить від кількості поступівців (і непоступівців також), які долучені до виконання зазначених задач.Задачі (2+3): №1 (кадри) - залучення нових людей в "Поступ" (зараз це робота по ТЛГ-каналу). №2 (кадри) - залучення поступівців для роботи по задачі №1. №3 (пропаганда) - діяти як індивідуальний пропагандист (це власне і є пропаганда, і заради цієї задачі виконуються всі інші чотири). №4 (пропаганда) - залучення поступівців, щоб ставали індивідуальними пропагандистами, тобто робили задачу №3. №5 (пропаганда) - приймати участь в створенні контенту для поступівської пропаганди, в розробці та реалізації акцій.Принцип перший: все має робитись виключно на добровільній основі! Тільки добровільно, це ПРИНЦИПОВО!Принцип другий: в пріоритеті задача №1. Якщо немає бажання (бо при наявності бажання час завжди знаходиться) робити все, то це має бути хоча б задача №1. Тут треба включити волю, щоб побороти небажання. Без волі нічого взагалі в світі не досягається. Хоч все і працює заради третьої задачі (пропаганди), але потужність пропаганди залежить від збільшення кількості людей нашого руху.ГОЛОВНЕ - усвідомити, що ТІЛЬКИ ЦІ ДІЇ ВЕДУТЬ НАС ДО МЕТИ! Всі інші - ні! Це і є "конкретні дії" або "реальні дії"І ще одне треба усвідомити. Крім "Поступу" більше ніхто не рухається не тільки шляхом побудови Великої України, а взагалі ніяким шляхом. Всіх цікавить лише добратись до корита влади. Це погано що ми єдині. Погано, бо ми продовжуємо бути маленькими, більшість продовжує спати летаргічним громадянським сном.