Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - За Велику Україну!
Añadido 14 jul. 2024

За Велику Україну!

@zavelykuukrainu
Número de suscriptores: 598
Fotos: 110
Enlaces: 430
Descripción:
Канал «За Велику Україну!» є громадянсько-політичним інструментом організації «ПОСТУП». Наша мета – побудувати Велику Україну! Розвиваємо громадянський рух, щоб разом досягнути мети. Зворотній зв'язок @moderationadmin
Fuente

За Велику Україну! | ЗВІРЯННЯ ГОДИННИКІВ" (вектори, повідомлення, для службового використан...

Logotipo de la comunidad de telegram - За Велику Україну! За Велику Україну! @zavelykuukrainu
170 Vistas/Alcance 2025-01-10 13:54 Mensaje №1563
"ЗВІРЯННЯ ГОДИННИКІВ" (вектори, повідомлення, для службового використання) :Вектор № 13 Погано, але факт. У нас ще є поступівці, які продовжують мислити стереотипно, шаблонно, помилково. Вважають, що для досягнення мети потрібні гроші, інвестиції. І, відповідно, без грошей мету досягнути неможливо. Таке бачення свідчить, що людина взагалі не розуміє ані того, що ми робимо, ані того, як принципово наша мета може бути досягнута. Тобто або не здатна це зрозуміти. Бо давлять стереотипи. Або рівень розвитку недостатній. Або не хоче це зрозуміти. Причому у нас є люди, які з такими думками вже багато років в організації. Звичайно, вони нічого і не роблять. Тільки внески сплачують. Але і на цьому - дякуємо!Наша мета за гроші НЕ ДОСЯГАЄТЬСЯ! І ніколи не досягалась. Ніде, ні в якій країні і ні з яким народом, і ні в які історичні часи!! НІКОЛИ і НІДЕ!За гроші можна і треба робити політпроекти. Наприклад, передвиборчі кампанії. Тобто агітацію, а не пропаганду. От коли дійдемо до необхідного рівня - то будемо робити виборчу кампанію. Тоді так, грошові будуть потрібні. Але також менше, ніж звичайні (не ідеологічні) виборчі проекти. Хоча тоді у нас буде проблема інша. Не те, де гроші взяти, а вибрати, у кого взяти. Бо буде черга бажаючих нам догодити фінансово. Бо так завжди буває, коли бачать майбутню владу. Але це не зараз і можливо при наступних поколіннях поступівцях, таке теж можливо. Багато хто плутає політпроекти (агітацію) і пропаганду. Пропаганда діє не через рекламу, а через зараження одних людей іншими. Це якщо задача стоїть - вкласти певну ідеологію в суспільство. Саме це ми і робимо. "Заразити" за гроші неможливо. За гроші неможливо зробити, щоб людина повірила в Бога. Але віра в Бога - це також результат дії пропаганди. Тут всі з прикладом Богом розуміють, а вже з громадянськими процесами чомусь розуміння вже не вистачає.Можна сказати і іншим чином: на політпроекти потрібні гроші, а пропаганда, навпаки, сама приносить гроші. Це сказано грубо, схематично, але відповідає дійсності.P.S.Хтось скаже, що в такому разі нам гроші взагалі не потрібні. Ні, тут також помилка. Гроші не потрібні для реклами нашої ідеології. Бо передається вона від людини до людини. Але гроші потрібні для створення медійних продуктів, які потім люди і будуть розповсюджувати. Для створення якісного і професійного ролику гроші потрібні. А от для його розповсюдження - ні. Можна, звичайно, витрачати бюджет на це. Але це так само, як гріти воду в океані. Ролики мають розповсюджуватись не за гроші через рекламу, а через людей, які САМІ будуть хотіти їх передавати іншим. Ось це діє.