Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Блог Олександра Зарайського
Añadido 14 jul. 2024

Блог Олександра Зарайського

@zarajskyblog
Número de suscriptores: 428
Fotos: 50
Enlaces: 72
Descripción:
Фото, подорожі, відгуки про книги, а також про все гарне та про погане.
Fuente

Блог Олександра Зарайського | Не мала баба клопоту, купила порося»Спонтанно вирішив замінити на комп...

Logotipo de la comunidad de telegram - Блог Олександра Зарайського Блог Олександра Зарайського @zarajskyblog
834 Vistas/Alcance 2025-10-20 07:39 Mensaje №161
«Не мала баба клопоту, купила порося»Спонтанно вирішив замінити на комп'ютері материнку, проц та пам'ять. Бо на попередній платформі я працював з травня 2015 року. Та і Windows 10 вже не підтримується, тож варто було перейти на Windows 11, а поточна конфігурація його не тягнула.В результаті злетіла активація вінди та офісу. Я ж дідько його бери навіть уявлення не мав, що так може бути, бо ту вінду більше 10 років не переставляв. Була офіційна Windows 7, яка свого часу автоматично оновилася до Windows 10. Я звісно щось міняв із заліза за 10 років. Двічі проц, двічі мамку. Окремо один від одного, ніколи разом не міняв. Тож не мав жодного уявлення, що заміна проца та мамки сприймається як: «Привіт, це новий комп'ютер!».Курва!Купив по новому Windows 10 та Office 2019.Спробував оновитися до Windows 11.Оновлення не працює, бо не ввімкнуто безпечне завантаження UEFI.Лізу в біос, та ні, таки ввімкнуто.Лізу в налаштування вінди там такого пункту взагалі немає.А в налаштуваннях вінди такого пункту немає, бо системний диск не GPT, а MBR….ТА ЗА ШО!!!!В результаті, замість того щоб записати нові відео я в неділю весь день провозився з усім цим. І ще не закінчив, бо таки треба із MBR конвертнути диск в GPT…От кажуть же розумні люди «Працює – не чіпай!» так ніт – «Не мала баба клопоту, купила порося»…