Fuente
Відчувай душею 🕊️ | А на Небі…А на небі вже не буде й краплі боляче.А на Небесах нема й др...
265 Vistas/Alcance
2025-03-16 20:10
Mensaje №655
А на Небі…А на небі вже не буде й краплі боляче.А на Небесах нема й дрібних образ.В Небі жодне серце не закрає розпачем.В Небі сльози щезнуть вмить за один раз.Горя, ні печалі, ні страждань, розлукиНе зазнає в Вічності жодная душа.Небеса - це місце, де немає муки.В Небеса вхід вільний, навіть без гроша.Там не буде смутку. Там нема тривоги.Там ніколи більш не будуть помирать.В Небесах ходитимуть по золотих дорогахІ Христа Спасителя будуть прославлять.А на Небі вдови більш не будуть плакать.А на Небі сироти утішаться Творцем.Небеса врочисто кожному відплатять.Голови прикрасять славою-вінцем.Там маленькі діти більш не захворіютьЙ материнське серце вже не заболить.Небеса - це місце, про що кожен мріє.Хоч би день як там, тут на землі прожить.А на Небі, вірте, будуть всі радіти.Навіть, хто в житті ніколи не співав,З ангелами разом славно величатиЗі сльозами вдячності за Його дива.Ні на жодну мить не змовкне там хвалінняТому, Хто помер й відкрив нам Небеса.Тому, Хто пожертвував Себе задля спасіння.Уявить не в змозі… Небо - чудеса!Розум не осягне, оком не збагнутиЙ вухо те не чуло, що чекає там.Дивний наш Спаситель, поможи набутиВічне і нетлінне, щоб ввійти всім нам.…..Раптом, друже, ти стоїш на пів дорозі.Забронюй уже на Небеса білет.І тримай так міцно, коли і не в змозі.Небеса - прекрасні. Інше - це секрет.Ірина Маринич16 березня