Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Запорізька міська рада 🇺🇦
Añadido 14 jul. 2024

Запорізька міська рада 🇺🇦

@zaporizhzhiacitycouncil
Número de suscriptores: 3 363
Fotos: 11,200
Videos: 1,790
Enlaces: 2,200
Descripción:
Офіційний телеграм-канал Запорізької міської ради. Посилання на сайт: zp.gov.ua

👥 Número de suscriptores

3 363
Promedio/Día:: -2
Promedio/Tiempo:: +111
Promedio/Mes:: +215

👁️ Vistas promedio por mensaje

516
Promedio/Día:: 430
Promedio/Tiempo:: 586
ERR: 15.34%

📊 Mensajes por Día

0.7
Último día: 6
Promedio semanal: 0.9
Promedio por día: 0.7

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

У Шевченківському та Подільському районах Києва продовжуються роботи з ліквідації наслідків вчорашніх російських ударів. Майже 100 працівників ДСНС залучено до робіт. Загалом у Києві було пошкоджено близько 300 обʼєктів. Найбільше серед них житлових будинків – протягом дня вчора надійшли заявки щодо різних ступенів пошкодження у майже 150 приватних і багатоповерхових будинках. Станом на зараз відомо про 87 поранених у столиці, серед них троє дітей. У лікарнях госпіталізовано 21 людину, решта отримують допомогу амбулаторно. Вдячний медикам, які лікують і підтримують наших людей. Дякую всім, хто працює над відновлювальними роботами, усім службам.Загалом від вчорашнього обстрілу постраждали шість наших областей. Захисту має бути більше: підтримка ППО – це щоденний пріоритет зовнішньополітичної роботи України на всіх рівнях. І обовʼязково тиск на агресора має бути та відповідальність за всі ці удари. Дякую партнерам, які засудили вчорашній удар, і всім, хто готовий нам допомагати реальними кроками.
Сьогодні від ночі всюди, де потрібно, працюють рятувальники та необхідні служби. Всім, хто був поранений цим ударом, буде надано допомогу. Це наш обов’язок, і держава його виконає. Я вдячний кожному й кожній, хто працює на місцях після ударів, щоб допомогти нашим людям. Зараз відомо, що постраждали щонайменше 83 людини від початку доби. На жаль, є загиблі. Мої співчуття рідним та близьким. Важкий був удар – ракет різних типів 90, із них багато балістики – 36. 600 дронів. На жаль, не всю балістику вдалося збити. Найбільше влучань у Києві, і саме Київ був основною мішенню цієї російської атаки. Путін вже й слово «ура» не може нормально вимовити – шамкає, – а все ще своїми ракетами перемагає житлові будинки. Три російські ракети проти обʼєкта водопостачання, спалив ринок, десятки житлових будинків пошкодив, кілька звичайних шкіл. Запустив свій «орєшнік» проти Білої Церкви. Реально неадеквати. Важливо, щоб це для Росії не залишалось без наслідків. Сьогодні кожен у світі, хто не промовчить, хто допомагатиме Україні, є захисником життя.Ми робимо все, щоб встановити мир і захистити людей. І важливо, щоб Україна була не наодинці. Потрібні рішення і від Сполучених Штатів Америки, і від Європи, і від інших, щоб цей старий орєшнік в Москві вимовив слово «мир». Дякую всім, хто допомагає! Слава Україні!
Підписав сьогодні новий наш український пакет санкцій, які ми обовʼязково маємо поширити в інших юрисдикціях. Санкції проти окупантів – російських військових, більше сотні їх, – які причетні до ракетних, дронових ударів по нашій країні, по наших людях. Також є пакет проти суден, які використовуються Росією для перевезення вантажів для війни – зброї, боєприпасів, перевезення техніки. Ми готуємо нові наші санкційні рішення – як далекобійні, так і юридичні. І ще одне. Активно ведемо дипломатичну роботу з нашими партнерами у Євросоюзі, щоб наблизити членство України в ЄС. Україна бореться за своє життя, за свою незалежність і за ту Європу, яка найдовше живе в мирі, захищає людей і життя, захищає культуру і саме завдяки такому захисту має справді глобальну роль. Без України не може бути повноцінного європейського проєкту, і присутність України в ЄС також має бути повноцінною – повноправною. Важливо відкрити кластери. Важливо змістовно рухатись у перемовинах. Важливо працювати на 100% заради безпеки, заради наших людей. Дякую всім, хто з нами, хто з Україною! Слава Україні!
🏥 Представники запорізьких лікарень долучилися до другого сезону Школи загартовування від НСЗУІз понад 822 заявок на участь у програмі відібрали 150 управлінців у сфері охорони здоров’я з усієї України. Серед них — представники двох медзакладів Запоріжжя.У дводенному інтенсиві взяли участь:▫️Анна Макаренкова — заступниця медичного директора з контролю якості медичної допомоги міської лікарні екстреної та швидкої медичної допомоги▫️Наталія Ричкова — медична директорка міської лікарні №9▫️Тетяна Бугай — заступниця директора з інвестиційної діяльності та економічних питань міської лікарні №9Учасники працювали над темами цифровізації медичної системи, розвитку електронної системи охорони здоров’я (ЕСОЗ), сучасних підходів до управління та покращення сервісу для пацієнтів.Ми переконалися, що правильно проводимо аналіз своєї роботи та впроваджуємо нові підходи до управління. Корисним також стало знайомство з дашбордом для оцінки показників роботи, — поділилася Наталія Ричкова. Школа загартовування організована в межах флагманського партнерства UNDP Ukraine / ПРООН в Україні та European Union in Ukraine «EU4Recovery — Розширення можливостей громад в Україні» у співпраці з Національною агенцією ZDOROVI.~Запорізька міська рада:🕊 Instagram 😎 Facebook 📩 Telegram
Сьогодні була Ставка. Детально з військовими, розвідками, СБУ, МЗС обговорили, що зараз відбувається на напрямку Білорусь – Брянська область. Саме звідти росіяни розглядають сценарії додаткових нападів на Україну – проти північних регіонів, наш Чернігівсько-Київський напрямок. Звісно, вже ми працюємо, щоб наш захист на напрямку посилити. Відповідні доручення є для військового командування, але окремо також ми робимо превентивні кроки як щодо Білорусі, так і щодо визначених частин Росії, звідки є загроза. Я розраховую, що МЗС України буде максимально активним у дипломатичній роботі стосовно Білорусі: треба посилити тиск і посилити координацію з нашими партнерами. Чесно кажучи, набридло вже, що постійно є така загроза для України, що росіяни в якийсь момент можуть втягнути Білорусь у розширення війни. Там повинні розуміти: наслідки для них будуть, і будуть значними. Додаткові завдання щодо цієї загрози є для нашої розвідки – поки непублічні завдання. Окремо щодо російської території: в нас теж є конкретні можливості реагувати на будь-яку загрозу.
🌍 Запорізькі спортсмени — серед найкращих у Європі та світіВихованці міських ДЮСШ привезли нові медалі з міжнародних турнірів у Чорногорії, Словенії та Франції.🏓 ITTF World Para Challenger Podgorica (міжнародний турнір з настільного тенісу серед параспортсменів):🥇 Максим Ніколенко та Марина Літовченко — у змішаному парному розряді XD14🥇 Лев Кац та Іван Май — у чоловічому парному розряді MD18🥇 Максим Ніколенко — у 8 класі🥈 Лев Кац — у 9 класіДЮСШ №4📍 Подгориця (Чорногорія)🥋 20-й Чемпіонат Європи з ушу:ДЮСШ №10 — 30 медалей для збірної України:🥇15 золотих🥈 10 срібних🥉 5 бронзових📍 Ліон (Франція)🏓 ITTF World Para Challenger Lasko (міжнародний турнір з настільного тенісу серед параспортсменів):🥈 Максим Ніколенко — у 8 класі🥉 Лев Кац — у 9 класі🥇 Максим Ніколенко та Марина Літовченко — у змішаному парному розряді XD14ДЮСШ №4📍 Лашко (Словенія)Вітаємо спортсменів і тренерів із новими досягненнями та дякуємо за гідне представлення Запоріжжя на міжнародній арені.~Запорізька міська рада:🕊 Instagram 😎 Facebook 📩 Telegram
Сьогодні ми згадуємо і вшановуємо памʼять усіх жертв одного з найбільш жорстоких злочинів радянської влади – депортації Кримськотатарського народу. Депортації, яка стала актом очевидного геноциду проти Кримськотатарського народу. 1944 рік назавжди буде в історії як спроба знищити народ – коли і малих, і дорослих викинули з рідного дому та відправили в чужий край. Значна частина народу загинула в дорозі, багато хто не витримав у місцях вигнання – щонайменше третина, і це може бути дуже стриманою оцінкою.Ми памʼятаємо про них. Ми не забули і не пробачили те, що сталося. Жоден народ не заслуговує на подібне. І тим більше Росія не зупинилась на тому, що вже зробила, і почала нову війну проти України саме з Криму. І знов намагається позбавити дому Кримськотатарський народ і всіх нас, всіх українців. Ми захищаємось від цього і, поки будемо разом і допомагатимемо одне одному, точно захистимось.Вічна памʼять усім жертвам депортації 1944 року. Вічна слава тим, хто бореться за життя і захищає Україну.
Сьогодні дуже масштабно Сили оборони України, наша Служба безпеки України, наша розвідка відпрацювали по Московському регіону. Хороша хвиля наших дипстрайків – забезпечуємо Україні цю можливість. Дистанція до цілей цього разу – більш ніж 500 кілометрів, це вагомо ще й тому, що Московський регіон найбільш насичений російськими засобами ППО. Вони свій район влади бережуть найбільше. Але українські далекобійні кроки вже це долають.Як я вчора й казав, росіянам треба думати про свої НПЗ, про свої нафтові об’єкти, про свої підприємства, а не про те, як зламати життя інших народів – в Україні, чи в Молдові, чи в будь-якій іншій країні-сусідці. Також наші Сили оборони відпрацювали за цю добу по об’єктах на тимчасово окупованій території, зокрема в Криму.І ця наша далекобійність – це те, що значно змінює ситуацію та й загалом сприйняття російської війни у світі. Багато партнерів зараз дають сигнали, що бачать, що відбувається і як усе змінилося і в настрої щодо цієї війни, і в досяжності російських цілей на російській території. Війна цілком передбачувано повертається в «родную гавань», і це чіткий сигнал, що не варто зв’язуватися з Україною та йти несправедливою загарбницькою війною проти іншого народу – саме проти народу.
Станом на зараз відомо вже про п’ятьох загиблих у Києві через нічну російську атаку. Мої співчуття рідним і близьким. Близько 40 людей було поранено у столиці. Ще семеро людей поранено на Київщині. У Харкові вже 28 постраждалих. Двоє людей поранено в Одеській області. Загалом 180 об’єктів пошкоджено по країні, і з них лише звичайних житлових будинків понад 50.Зараз іще триває пошуково-рятувальна операція в Дарницькому районі Києва. Шукають людей під завалами будинку. Більш ніж 10 людей вважаються зниклими безвісти. Працюють усі необхідні служби і в Оболонському районі. Також триває відновлення після російських ударів на Полтавщині. Загалом до ліквідації наслідків обстрілу по всій країні вже було залучено понад 750 працівників ДСНС України та майже 750 поліцейських. Вдячний усім, хто допомагає рятувальникам і поліції.Сьогодні ж під час гуманітарної місії в Херсоні росіяни двічі атакували FPV-дронами машину Управління ООН з координації гуманітарних справ, і росіяни не могли не знати, яку машину вони атакують. В машині були керівник Управління ООН з координації гуманітарних справ та ще вісім співробітників організації. На щастя, ніхто не постраждав. Представників місії евакуювали.Все ж значну кількість ракет і дронів під час цих атак вдалося збити. Загальний відсоток збиття – понад 93%. Звісно, треба вище. І, звісно, найбільш складно – захищатися від балістики. Дякую всім, хто нам допомагає в цьому. За всі ці удари буде справедлива відповідь. І потрібно тиснути на Москву так, щоб вони там відчували наслідки свого терору. Важливо, щоб були санкції світу проти Росії. Відповідальність Росії за війну й наш санкційний тиск мають працювати на сто відсотків. І ще дуже важливо, щоб світ не мовчав про цей терор і був з Україною.
У Запоріжжі відкрили відділення загальної неврології та демієлінізуючих і екстрапірамідних розладів у міській лікарні екстреної та швидкої медичної допомоги.Неврологія — один із тих напрямів, де час напряму впливає на прогноз. При інсультах, важких загостреннях розсіяного склерозу, гострих моторних порушеннях, аутоімунних і екстрапірамідних розладах допомога має бути максимально швидкою. І тепер пацієнти з такими станами зможуть отримувати спеціалізоване лікування тут, у Запоріжжі, у тісній взаємодії з екстреною медициною.Важливо й те, що це відділення працюватиме не лише як стаціонар, а як простір комплексної допомоги: від невідкладної діагностики і терапії — до реабілітації, супроводу пацієнта та подальшого спостереження. Йдеться про лікування демієлінізуючих захворювань, паркінсонізму, дискінезій, міастенії, синдрому Гієна-Барре, аутоімунних енцефалітів та інших складних неврологічних станів.Для Запоріжжя сильна медицина — це питання не лише здоров’я, а й стійкості міста. Коли працюють лікарні, коли є фахівці, коли люди знають, що в критичний момент їм допоможуть тут, удома, — це формує довіру до міста і дає людям підстави залишатися тут. І саме тому відкриття такого відділення — це не локальна новина однієї лікарні, а ще один крок до сильнішої міської системи охорони здоров’я.Дякую всьому колективу відділення. Жоден простір і жодне обладнання не працюють без людей. А тут головне — саме професіоналізм, досвід, уважність і щоденна робота лікарів та медичних сестер.