Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Запорізька міська рада 🇺🇦
Añadido 14 jul. 2024

Запорізька міська рада 🇺🇦

@zaporizhzhiacitycouncil
Número de suscriptores: 3 363
Fotos: 11,200
Videos: 1,790
Enlaces: 2,200
Descripción:
Офіційний телеграм-канал Запорізької міської ради. Посилання на сайт: zp.gov.ua
Fuente

Запорізька міська рада 🇺🇦 | Минуло 40 років зо дня аварії на Чорнобильській АЕС. І за цей час не з...

Logotipo de la comunidad de telegram - Запорізька міська рада 🇺🇦 Запорізька міська рада 🇺🇦 @zaporizhzhiacitycouncil
524 Vistas/Alcance 2026-04-26 11:02 Mensaje №13379
Минуло 40 років зо дня аварії на Чорнобильській АЕС. І за цей час не змінилося головне: повага до людей, які тоді пішли туди, куди більшість не пішла б ніколи. Вони не обирали собі легких обставин, не мали нормального захисту, не знали всіх наслідків. Але зробили те, без чого масштаб цієї катастрофи був би ще страшнішим.Для мене було важливо бути поруч з людьми, які заплатили за той квітень власним здоров’ям. І з родинами, які прожили ці наслідки разом із ними.Місто продовжує підтримувати чорнобильців і сім’ї ліквідаторів. ◾️ До річниці аварії 50 людей за поданням громадської організації отримують від міста по 2 тисячі гривень. ◾️ Ще 50 людей отримають таку ж допомогу у другому півріччі, до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. ◾️ У квітні 176 дружин померлих ліквідаторів отримують по тисячі гривень, і ще по тисячі гривень їм плануємо виплатити до грудня. Загалом у міському бюджеті на це передбачено понад 570 тисяч гривень.І важливо, що сьогоднішня зустріч не обмежилася нагородженням. Разом говорили і про те, що підтримка чорнобильців та їхніх родин потребує не лише вдячності, а й нових рішень — у соціальному захисті, медичній допомозі, законодавстві. Бо такі теми не мають залишатися лише частиною щорічного календаря.