Fuente
Запорізька міська рада 🇺🇦 | Мали честь бути присутніми на відкритті 36-ї сесії Запорізької міської...
480 Vistas/Alcance
2026-04-15 17:29
Mensaje №13089
Мали честь бути присутніми на відкритті 36-ї сесії Запорізької міської ради.Тил, який тримає. Люди, які роблять свою роботу, щоб прифронтове місто Запоріжжя - жило, відновлювалося і ставало сильнішим — попри війну.Поки ми виконуємо бойові завдання на передовій, тут, у Запоріжжі, ухвалюються рішення, які напряму впливають на стійкість міста. Укриття для дітей, відновлення пошкодженого житла, допомога тим, хто втратив дім, підтримка критичних служб — усе це не гучні слова, а конкретні дії.33-й окремий штурмовий полк щиро дякує запорізькій громаді, Запорізькій міській раді та всім, хто працює заради міста. Ви — частина цієї боротьби.Окрему подяку висловлюємо виконувачці обовʼязків міського голови Регіні Харченко — за позицію, відповідальність і системну роботу. За розуміння того, що сьогодні кожне рішення — це внесок у безпеку людей і майбутнє країни.Важливо, щоб влада на місцях і надалі ефективно виконувала свою роботу — задля спільного майбутнього. Бо тільки разом, кожен на своєму місці, ми здатні вистояти і перемогти.Дякуємо за підтримку. Ми це відчуваємо.Разом до перемоги! 🇺🇦🌀33-й ОШП 🕊Instagram 🥳TikTok 😎 Facebook 👥Twitter 📺Youtube