Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Запорізька міська рада 🇺🇦
Añadido 14 jul. 2024

Запорізька міська рада 🇺🇦

@zaporizhzhiacitycouncil
Número de suscriptores: 3 363
Fotos: 11,200
Videos: 1,790
Enlaces: 2,200
Descripción:
Офіційний телеграм-канал Запорізької міської ради. Посилання на сайт: zp.gov.ua
Fuente

Запорізька міська рада 🇺🇦 | Була доповідь нашої делегації: зустрічі в Еміратах завершились. І це п...

Logotipo de la comunidad de telegram - Запорізька міська рада 🇺🇦 Запорізька міська рада 🇺🇦 @zaporizhzhiacitycouncil
495 Vistas/Alcance 2026-01-24 14:43 Mensaje №10907
Була доповідь нашої делегації: зустрічі в Еміратах завершились. І це перший такий формат за доволі довгий час – дводенні тристоронні зустрічі. Багато встигли обговорити, і важливо, що розмови були конструктивними.Переговори тривали зокрема за участі військових трьох сторін. З нашого боку були сьогодні Рустем Умєров, Кирило Буданов, Андрій Гнатов, Давид Арахамія, Сергій Кислиця, Вадим Скібіцький. З американського боку були Стів Віткофф, Джаред Кушнер, Ден Дрісколл, Алекс Гринкевич, Джош Грюнбаум. З російського боку були представники воєнної розвідки та їхньої армії.Головне, на чому зосередились обговорення, – це можливі параметри закінчення війни. Дуже ціную, що є усвідомлення необхідності американського моніторингу та контролю за процесом закінчення війни й дотриманням реальної безпеки.Американська сторона піднімала питання можливих форматів утвердження параметрів закінчення війни та необхідних для цього безпекових обставин.За підсумками зустрічей цими днями, усі сторони домовились доповісти у своїх столицях щодо кожного з аспектів перемовин і узгодити з лідерами подальші кроки. Військові визначили перелік питань на можливу наступну зустріч. За умови готовності рухатись далі – а Україна готова – відбудуться наступні зустрічі, і потенційно – наступного тижня. Очікую на особисту доповідь делегації по її поверненню.Вдячний ОАЕ та особисто пану Президенту Еміратів за посередництво й готовність приймати подальші зустрічі. Україна працює заради миру й безпеки. Дякую всім, хто допомагає!