Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Запорізька міська рада 🇺🇦
Añadido 14 jul. 2024

Запорізька міська рада 🇺🇦

@zaporizhzhiacitycouncil
Número de suscriptores: 3 363
Fotos: 11,200
Videos: 1,790
Enlaces: 2,200
Descripción:
Офіційний телеграм-канал Запорізької міської ради. Посилання на сайт: zp.gov.ua
Fuente

Запорізька міська рада 🇺🇦 | Проінспектували будинок №16 по вулиці Сталеварів, в якому вже живуть л...

Logotipo de la comunidad de telegram - Запорізька міська рада 🇺🇦 Запорізька міська рада 🇺🇦 @zaporizhzhiacitycouncil
356 Vistas/Alcance 2025-09-03 16:47 Mensaje №7261
Проінспектували будинок №16 по вулиці Сталеварів, в якому вже живуть люди, разом з очільником ЗОВА Іваном Федоровим. 6 жовтня 2022 року памʼятає кожен запоріжець. Тоді росіяни завдали нищивного удару по будинках центру міста. Частково зруйновано було декілька багатоповерхівок, серед яких і цей. Загинули люди…Ми обрали шлях відбудови — не зносити, а відновити. Бо за кожною стіною — спогади, родини, історії.Виконано великий обсяг робіт: ◾️ демонтаж аварійних конструкцій; ◾️ укріплення будівлі;◾️ ремонт покрівлі та фасаду;◾️ відновлення внутрішніх мережі;◾️ заміна вікон та дверей;Найбільше постраждав третій підʼїд. Всі 12 квартир було відновлено. Облаштували бомбосховище, врахували всі вимоги безбарʼєрного середовища: встановлено підйомник, у сховищі передбачені пандуси.Будинок вже визнаний придатним для заселення. Дев’ять родин отримали ключі від нових осель, ще троє власників зараз за межами міста. Загалом у будинку 16 квартир: ті, що не були повністю зруйновані, теж включені в програму ремонту.Доручили спеціалістам Департаменту житлово-комунального господарства виконати контрольний обхід кожної квартири та зафіксувати моменти, які варто доробити. Також кронуємо дерева, які заважають та становлять небезпеку. …Попри фронтову реальність, ми відбудовуємо. Люди живуть сьогодні, а не завтра. Кожна відновлена стіна — це збереження нашого міста. Бо якщо залишити самі руїни — воно спорожніє. Тому ми тримаємо баланс. Між боротьбою та відновленням для тих, хто тут і зараз.Telegram | Facebook | Instagram | TikTok