Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ЗАКРИТА ЗОНА | Володимир АРʼЄВ
Añadido 14 jul. 2024

ЗАКРИТА ЗОНА | Володимир АРʼЄВ

@zakrytazona
Número de suscriptores: 38 948
Fotos: 872
Videos: 165
Enlaces: 1,130
Descripción:
Про що ніколи не скажуть на єдиному телемарафоні ❌📺 Авторський канал Володимира Арʼєва

👥 Número de suscriptores

38 948
Promedio/Día:: -63
Promedio/Tiempo:: -257
Promedio/Mes:: -234

👁️ Vistas promedio por mensaje

16 081
Promedio/Día:: 12,100
Promedio/Tiempo:: 20,830
ERR: 41.29%

📊 Mensajes por Día

0.7
Último día: 2
Promedio semanal: 1
Promedio por día: 0.7

Historial de cambios de nombre

ЗАКРИТА ЗОНА | Володимир АРʼЄВ 2026-02-07
ЗАКРИТА ЗОНА 2024-07-14

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 20,300 26-01-23 08:58
Вони і після всіх викриттів продовжують красти!Спробую максимально доступно пояснити, як тиждень тому фірми, близькі до Енергоатому витягнули з держави 2 мільярди гривень. Про це написав мій колега Ярослав Железняк, але перекладу на простішу мову.Коли українцям в Європі збирають допомогу на закупівлю обладнання, що допоможе пережити масові відключення, відбувається змова. В ній взяли участь Кабінет міністрів, Державна компанія Енергоатом, Національна комісія, що здійснює державне регулювання в енергетиці (НКРЕКП) та «свої» приватні фірми.НКРЕКП встановлює верхню межу для цін на електроенергію для ринку. Цю межу називають прайс-кеп. 14 січня комісія оголосила, що ця ціна залишається без змін.Того ж дня - 14 січня - Енергоатом проводить швидкий аукціон і продає приватним компаніям 2100 мегават/годин електроенергії за ціною 7566 грн за мегават на 21-31 січня. Наче все ок, бо такі аукціони придумані для того, щоб виробник не міг продавати електроенергію через свої фірми-прокладки. Але від змов аукціони не захищають - за це вже настає кримінальна відповідальність і, наприклад в США, учасники такої схеми могли би отримати по 20 років у вʼязниці. В чому ж полягає змова? В подальших діях. Наступного дня, 15 січня, уряд ухвалює постанову і рекомендує підвищити верхню граничну ціну електроенергії до 15000 за мегават. Ту саму, про яку за день до того говорили як про незмінну. Ясна річ, НКРЕКП одразу ж каже «Так точно!» і 16 січня піднімає цей прайс-кеп. Ціна електроенергії на ринку, одразу взлітає вдвічі і фірми, які купили на аукціоні за два дні до цього отримують на рівному місці майже 2 мільярди гривень прибутку! Яке несподіване «везіння», а?Тобто, добре поінформовані «свої» приватні фірми знали про плани уряду, Енергоатому і НКРЕКП. Вони добряче заробили на електроенергії в той час, коли країна задихається від дефіциту електрики і, напевно ж, добре віддячили тим високопосадовцям, які замутили схему.Тут роботи для Бюро економічної безпеки по самі вінця. А до нового міністра енергетики Шмигаля, при якому закрутилась ця схема, питання - знову не побачили схематоз прямо під носом? Щось таке дуже часто трапляється. Може сходити до окуліста?
👁 17,100 26-01-21 17:37
Ох і понеслось! За свідченнями бізнесмена Сергія Ваганяна, який був близьким до друга дитинства Зеленського і голови СБУ Івана Баканова і його заступника Андрія Наумова (всі троє на фото), Баканов і Наумов на території третіх країн отримали від російських спецслужб круглу суму грошей для того, щоб здати території України. Чорнобиль, Харківська, Миколаївська області, Запорізька АЕС були банально продані! Тобто, виходить що не просто все знали про напад росії, а і допомагали його організувати? Тоді логічно, що Баканов з Наумовим перед повномасштабним вторгненням, за свідченням Ваганяна, виїхали з України на шести (!!!) автомобілях, запакованих готівкою. Ваганян розповідає про кришування СБУ контрабанди електроніки та внших товарів, про торгівлю санкціями проти бізнесменів, які заважали їхньому партнеру контрабандисту Олександру Аксту отримати монополію для завезення певних груп товарів!І це на фоні видачі підозри НАБУ екс-заступнику Єрмака Ростиславу Шурмі у справі розкрадання коштів за «зеленим тарифом» в енергетиці. Не забагато близьких до Зеленського завʼязані в дикій корупції? Міндич і Баканов (95 Квартал), Кісєль (дружбан з Кривого Рога, який підозрюється у роздачі грошей депутатам за голосування), Чернишов, Шурма. У Єрмака поки тільки обшуки, але годинник тікає все ближче. Татаров, якого генпрокуратура на ура відмазала від корупційної справи. Далі буде.В той час, коли світ стрімко змінюється в той, де виживуть лише сильні і ефективні держави, Україну розʼїдає нашестя зеленої гусені. Ненажерливої капустянки, тільки жере в три горла іншу «капусту». Ми можемо мати свою суперстлу в новому світі, де встановлюється право сильного - це сфери оборони, продовольства і ІТ-технологій. Треба тільки позбутися паразитів, поки вони не знищили майбутнє.
👁 21,500 26-01-18 05:31
Весна прийде - саджати будемо? Гасло передвиборчої кампанії Зеленського стало питанням до нього самого. Він привів до влади людей, які системно обкрадали і обкрадають країну. Вже всі бачать хто де крав і весни для цього не треба. Але президентські друзі залишаються недоторканими. Вони або вчасно тікають, або їх впритул не бачать правоохоронці і навіть антикорупційні органи.Після оприлюднення матеріалів по Баканову, екс-голові СБУ і другу дитинства Зеленського, у мене питання не тільки до президента, а і до НАБУ і САП - ви не могли не бачити цього. Тим більше, що викривач, бізнесмен Сергій Ваганян, давав матеріали і по Міндичу. Але Баканова не чіпали. Ми з колегами ще вчора направили відповідне звернення до СБУ, ДБР і НАБУ з вимогою надати пояснення чи були відкриті провадження проти Баканова і чому не були помічнні матеріали, які свідчать про системну і всепоглинаючу корупцію?Я давно чув від різних підприємців, що їх постійно і нахабно «стрижуть». Без відкатів і прямих хабарів працювати в системі Зеленського неможливо. Але публічно заговорив лише один Ваганян - вочевидь, вистригли останнє і втрачати йому більше нічого. Дуже раджу подивитись свідчення Ваганяна на Youtube-каналі Борислава Берези Просто ДУЖЕ раджу! І це лише перша серія. Далі буде ще жорсткіше. І я не знаю яким сліпим треба бути, щоб не розуміти - девʼяносто-пʼято-квартальна влада прийшла красти і грабувати. В промислових масштабах.
👁 23,300 26-01-14 13:03
Дивіться, що відбувається. Більшість України без світла, бо рашисти бʼють по енергетиці ракетами і шахедами. При цьому, російська нафта досі йде до Угорщини і Словаччини територією України - через нафтопровід «Дружба». Завдяки українському транзиту росія отримує 500 мільйонів доларів щомісяця. Це грубі підрахунки, але порядок цифр саме такий.Тобто, українська «Дружба» забезпечує росії щонайменше 12 тисяч шахедів. Або 160 балістичних Іскандерів. Кожен місяць! І вся ця дружба потім нищить українську енергетику поки українська влада дає заробляти російським фашистам на енергоносіях.Але Кабмін відмовляється припиняти транзит російської нафти. Монобільшість Верховної Ради відмовляється розглядати проект постанови і законопроєкт 12380 та 12381 про зупинення транзиту російської нафти. А затверджений з другої спроби міністр енергетики Шмигаль перед призначенням відмовився говорити про припинення цієї торгівлі на крові.Такий от закон збереження енергії. Заробляє росія і хтось дуже зацікавлений в зе-владі, страждають громадяни України.
👁 32,700 26-01-11 10:02
Як під час війни вижити країні, якою керують дурні? Я не знаю як назвати їх інакше. Укрзалізниця виконує забаганку Зеленського і починає безкоштовно возити усіх бажаючих на 3000 километрів. Поганий стан фінансів УЗ нікого не обходить. При цьому державна компанія має боргів на мільярд доларів і зараз настає час виплачувати 700 мільйонів. Грошей на це немає. Отже, Укрзалізниця оголошує технічний дефолт - нездатність платити борг - і оголошує про намір домовитись з кредиторами.Кредитори цілком могли би зрозуміти - війна це серйозна причина, щоб піти назустріч і почекати. Але при цьому вони хочуть бачити, що боржник буде адекватно себе поводити. Роздавати безкоштовні послуги при дефолті - це неадекватно.Це наче ви винні сусіду гроші, кажете йому що зараз нема як віддати, але одночасно влаштовуєте гулянку для всього будинку. Щоб ви зробили на місці сусіда? Отож.Те, що робить уряд Зеленського не піддається здоровому глузду. А без нього партнери будуть на нас дивитись відповідно. Саме тому, терміново потрібно робити уряд професійних менеджерів замість лояльних дурнів.
👁 19,800 26-01-05 12:51
Нардепа Кісєля викрили на корупції, але справа його живе! Раніше за такі звинувачення слуги виключали з фракції, але тепер тиша - ані Кісєля, ані його чотирьох поплічників не хочуть виключати, бо тоді монобільшість припинить існування. Мало того, через транспортний комітет ВР продовжують просуватись корупційні історії аналогічні тим, за які Кісєль і компанія роздавали-отримували гроші. Корупційний законопроєкт 14344 прямо перед новим роком, 31 грудня, подав Кабінет міністрів. Головний комітет - який відповідає за його проходження - тадамм- транспортний! А там, окрім голови Кисєля, ще двоє депутатів-слуг з отримали підозри від НАБУ за конверти на підтримку різних лобістських законопроєктів. Цього разу хлопці вирішили заробити на судноплавстві. Для цього вони створюють державну монополію для лоцманських послуг. Гроші за супроводження суден мають йти суто через Держпідприємство. А це ліквідація вільного ринку і створення схеми хабарництва, якщо на ДП буде своя людина. Хочеш завести судно в порт? Плати хабар, або чекай на лоцмана тиждень. Простій судна коштує шалених грошей? А монополіста не гребе. Плати або втрачай.Система, яку лобіює Кісєль за підтримки КМУ проста, як двері. На ній будуть наживатись фірми-присоски. Як це працює: державний монополіст не справляється з обсягами і наймає субпідрядників. Звісно, своїх в доску. В результаті левова доля йде на рахунки своєї фірми, а державі копійки. точно так само діяли схеми за часів Януковича.І це ще далеко не все. Коли покопатися більш детально, то там багато чого може повилазити - там на 90 сторінок «пропозицій».Якщо цей законопроєкт протягнуть, то це відштовхне від нас європейських партнерів, які працюють у галузі транспорту загалом і судноплавства зокрема. Монополія в цій сфері прямо протирічить існуючій практиці в США, Великій Британії та державах Євросоюзу.Саме тому, цей законопроєкт без конвертів не протягнуть і НАБУ вже має стежити за руками Кісєля і компанії. Таке враження, що навіть наявність підозри схемщиків не дуже налякала, тому за ходом розгляду 14344 антикорупційні органи мають дивитись особливо пильно. А от що справді характерно - влада попри все продовжує плодити корупцію і схематоз. Для них війна і нестача грошей на оборону - є щось абстрактне, щось далеке. Головне, щоб у них були константи. На крові.
👁 20,200 26-01-03 12:40
Не треба ображати нарцисів.Трамп дуже боляче сприймає удари по власному его. Коли у Білому Домі так зробив Зеленський, Україна на якийсь час опинилась без постачання зброї і ледь не втратила розвідувальні дані. Тепер Сі Цзіньпінь відверто зверхньо поставився до спроб американської адміністрації вирішити питання ненападу на Тайвань, влаштував показові навчання і в новорічному зверненні пообіцяв приєднати острів до КНР. Одночасно путін відверто зневажив і зірвав миротворчу місію Трампа і на додачу збрехав про атаку на резиденцію. Трамп відповів у своїй соцмережі, що росія є перешкодою для миру.Сама операція у Венесуелі готувалась давно. Причина не в фентанілі, який звідти нелегально завозять на територію США. Причина - нафта. Венесуела має найбільші поклади у світі. Відповідно, хто контролює видобуток, той регулює ціну. Китай і росію сьогодні вишибли звідти разом з диктатором Мадуро. Тепер, якщо Америка встановить ефективний контроль над нафтовою промисловістю Венесуели, вплив на світовий нафтовий ринок переходить до США.Поведінка росії і Китая, які хазяйнували у Венесуелі на свій розсуд, просто підштовхнули Трампа дати команду і ю показати, що порушувати міжнародне право можуть не тільки вони, просто у США це виходить краще. І що велика гра сильних тільки починається. Ми входимо в еру міжнародних відносин де право сили вище сили права. Саме тому, місце України має бути серед тих, кого буде страшно зачіпати. Оборона і військова промисловість маю стати понад усе. Вижити серед змагань сильних інакше буде важко.
👁 17,700 25-12-29 07:53
І знову повторю: путін тягне куцого за хвіст. Йому не потрібен мир на основі якогось компромісу - він прагне отримати все, про що заявляв від початку, з відновленням кордонів і сфер впливу СССР. Або все, що з того зможе, допоки має ресурси на війну.Тому, я не коментую сам процес нинішніх переговорів у квадраті США-росія-Європа-Україна. Давно писав про те, що це видимість і маневри, оскільки путіну важливо відтягнути якомога далі запровадження справді болючих санкцій. Ці санкції теоретично можуть бути введені цього року, коли поля для маневрів вже не залишиться у Трампа і республіканців. Останні вибори в традиційно республіканському Майамі, де з відчутним розривом виграла кандидатка-демократ, стали набатом. А за рік - переобрання Конгресу. Доведеться перекривати внутрішні скандали, які нинішня адміністрація набирає з неабиякою швидкістю, а Україна досі залишається серед топових тем для Америки. Тож, це вікно можливостей відкривається.Поки нема пекельних санкцій, які змусять припинити агресію, за цей час росія буде брати силою все, що може. Швидше за все, не тільки в Україні. Тому, Фінляндія, Польща і країни Балтії активно готуються до нападу, а шипіння російської змії про «загрозу» збоку Європи сприймають серйозніше, ніж керівництво України перед повномасштабним вторгненням.Головні зусилля України у зовнішній політиці зараз мають бути спрямовані на:- переконання партнерів не затягувати з пекельними санкціями - їх все одно доведеться запровадити, тільки може бути трохи запізно;- розмороження російських арештованих активів для фінансування потреб оборони України;- протидію російській інформаційній війні на території союзників, де ворог намагається змінити політичну карту;- пошуку шляхів зниження рівня співпраці рф з Індією і Китаєм, що є надскладним завданням.І не вибудовувати хибних сподівань на швидкий мир без примусу росії до нього.
👁 15,700 25-12-27 17:47
Сьогодні у Верховній Раді було тривожно. У перервах на повітряні тривоги деякі депутати від слуг заходили в сесійну залу, нервово роззираючись по сторонах. Ми сміючись кричали: «Заходьте, тут НАБУ немає!», вони казали, що їм і не страшно, але на обличчі читалось полегшення.Рейд антикорупційних органів у ВР - це нова історія, яка буде мати серйозні наслідки. Вона про ті коверти з грошима за голосування, про які ми казали ще років 5 тому і наривались на презирливе «ви всьо врьоті» від зе-клуба і дуже позитивних до влади блогерів і блогерок. Сьогодні НАБУ почало розгрібати весь той потік брудних грошей.Ще у 2019 році мені розповідали історію про Слуг народу, яку я сприйняв тоді за байку. Мовляв, коли деякі особливо прискіпливі слуги засумнівалися чи правильно вони роблять беручи гроші, їм пояснили що це не чорний нал, а білий кеш.)))) Сьогодні я повірив, що це не байка. Називати чорне білим - фірмовий стиль зе-влади та її обслуги, яка сьогодні в істериці розповідає про те, що НАБУ ледь не підважує переговорну позицію президента. Це вже настільки нахабно, що занадто навіть для них. Є простий рецепт не підважувати свою позицію на переговорах - не красти, не брати і не роздавати хабарі і не будувати систему влади за зразком путіна. А наслідком цього фестивалю корупції стане ще й непрацездатність Верховної Ради. Хоча це точно не найгірше, з огляду на шанс розвалити мафію Зеленського і на руїнах монобільшості спробувати зібрати голоси на справжні європейські реформи.
👁 20,300 25-12-24 10:03
Новини сьогодні геть не різдвяні. Перше. 20 пунктів потенційної угоди. Хто там казав про неможливість Мінська-3? Проєкт, оприлюднений Зеленським, значно гірше мінських угод. Мінські втягували путіна в зону відповідальності за агресію в Криму і на Донбасі, це дозволило запровадити санкції проти рф, а запропонована угода навпаки позбавляє росію відповідальності за скоєні злочини. Мінські угоди дали можливість відтягнути час і дозволити вибудувати українську армію з нуля, 20 пунктів дають путіну шанс на передишку, зняття санкцій і відновлення сил для нового нападу - бо ніхто в здоровому глузді не вірить в підписи росії на «гарантіях» про ненапад. Тому, якщо Зеленський підпише 20 пунктів, життєвий інтерес України - почати готувати сили оборони до нової війни, яку москва гарантовано розвʼяже.Друге. Зеленський прагне зберегти владу будь-яким чином. З інтернет-голосуванням не вийде. За порушення Конституції ніхто з посадовців не захоче брати на себе відповідальність - вже наочно переконались що захисту не буде. І тепер зʼявляється нова ідея президента - провести президентські вибори під час воєнного стану, а парламентмькі і місцеві без нього. Серйозно? Про авторів так пропозицій кажуть - простий, як двері. Тобто, як обмеження воєнного стану на зібрання, свободу слова і балотування військових - то це будь ласка, аби переобратись? Таку вибірковість не сприймуть ані партнери в Європі, ані значна кількість громадян України. Це зробить переможця нелегітимним і призведе до внутрішнього конфлікту замість обʼєднання зусиль задля відбудови і підготовки оборони до нового вторгнення. Зеленський має зрозуміти, що крім купки відданих фанатів, його більше не люблять - його терплять. Спроба продавити любов виборчими маніпуляціями після всього призведе до неприємних наслідків не лише для України, а і для нього особисто. Гарантовано. Тому, він має забути про жонглювання правилами. І думати геть не про те як зачепитись за владу - виклики занадто великі.