Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Закарпатська обласна прокуратура
Añadido 14 jul. 2024

Закарпатська обласна прокуратура

@zakprok
Número de suscriptores: 1 345
Fotos: 2,280
Videos: 220
Enlaces: 2,330
Descripción:
Офіційний канал Закарпатської обласної прокуратури в Telegram
Fuente

Закарпатська обласна прокуратура | Я вже писав про цей випадок. І повторю ще раз: цього не мало статися.С...

Logotipo de la comunidad de telegram - Закарпатська обласна прокуратура Закарпатська обласна прокуратура @zakprok
426 Vistas/Alcance 2026-05-22 17:19 Mensaje №4588
Я вже писав про цей випадок. І повторю ще раз: цього не мало статися.Смерть дитини від голоду у XXI столітті – це не просто трагедія. Це провал усіх дорослих і всіх служб, які мали бачити, реагувати і рятувати.10-річний хлопчик з інвалідністю на Вінниччині помер не раптово. Його стан погіршувався поступово. Це бачили. Про це знали і не врятували дитину.Після завершення судових експертиз повідомлено про підозру директорці міського територіального центру соціального обслуговування. Це остання підозрювана у справі.Саме під її керівництвом мав здійснюватися соціальний супровід сім’ї, яка перебувала у складних життєвих обставинах. За даними слідства, між її бездіяльністю та смертю дитини встановлено прямий причинний зв’язок.У цій справі відповідатимуть усі, хто мав обов’язок захистити дитину, але не зробив цього.Серед підозрюваних: матір хлопчика, провідна фахівчиня служби соцзахисту, сімейна лікарка та директорка центру соціального обслуговування.Усі відповідальні дорослі знали, в яких умовах перебуває дитина. Усі бачили, що її стан стрімко погіршується. Але замість реальної допомоги були байдужість, формальність і бездіяльність.Матір дитини вже засуджено до трьох років позбавлення волі. Ми вважаємо це покарання неприйнятно м’яким і оскаржуємо вирок в апеляційному порядку.Ця справа про відповідальність. Не формальну. Не «для галочки». А реальну відповідальність за життя дитини, яку можна було врятувати.Слідство триває.Кожен, хто мав діяти і не діяв, відповість перед законом.Працюємо далі