Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Поліція Закарпаття🇺🇦
Añadido 06 ene. 2025

Поліція Закарпаття🇺🇦

@zakpolice
Número de suscriptores: 1 556
Fotos: 5,100
Videos: 381
Enlaces: 381
Descripción:
Офіційне представництво Головного управління Національної поліції в Закарпатській області

👥 Número de suscriptores

1 556
Promedio/Día:: -1
Promedio/Tiempo:: +14
Promedio/Mes:: +88

👁️ Vistas promedio por mensaje

328
Promedio/Día:: 309
Promedio/Tiempo:: 375
ERR: 21.08%

📊 Mensajes por Día

1.9
Último día: 0
Promedio semanal: 1.6
Promedio por día: 1.9

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-01-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

15 жовтня – Міжнародний день білої тростини. Це не лише засіб для пересування та орієнтації у просторі, але й символ свободи та самостійності.Для захисників та захисниць, які втратили зір через війну, це особливий виклик і наше завдання – підтримати їх на кожному етапі відновлення.Наприкінці 2023 року на базі реабілітаційного центру МВС запрацювала унікальна програма – «Перезавантаження». Уже проведено 8 повноцінних курсів для ветеранів, які втратили зір. Протягом 21 дня учасники навчаються орієнтуватися за допомогою білої тростини, виконувати побутові справи, користуватися гаджетами, опановують шрифт Брайля та проходять психологічну адаптацію.Особливість програми – підхід «рівний-рівному». З ветеранами також працюють фахівці із втратою зору. Водночас частину занять наші захисники можуть проходити разом із близькими, адже важливо, щоб родичі розуміли нові потреби, вчилися підтримувати й отримували підтримку самі. Наша мета – створити умови, в яких наші Герої відчувають впевненість у майбутньому, навіть втративши зір.
🚨Правоохоронці викрили чергового переправника військовозобов’язаних через кордон: затримання провели у Берегівському районі13 жовтня у селі Тисобикень співробітники поліції Виноградова у співпраці з ДПСУ викрили ще один канал переправлення осіб через кордон.Переправник — житель с. Чорнотисів. Він транспортував чоловіків до прикордоння, звідки у подальшому відбувався перетин кордону через Тису до Угорщини.За попередньою домовленістю, чоловіки з різних областей країни приїхали до Закарпаття, де поселялись та отримували інструкції від зловмисника щодо подальшого перетину кордону. Загальна вартість цього трансферу становила 29 000$.За 200 метрів від лінії держрубежу прикордонники викрили клієнтів зловмисника. Неподалік правоохоронці затримали й самого переправника.Фігуранта помістили до ІТТ. За фактом незаконного переправлення осіб через державний кордон України поліцейські відкрили провадження за ч.3 ст.332 ККУ. Відносно військовозобов’язаних прикордонники склали адмінматеріали. Триває слідство.
Сьогоднішній масований обстріл, яким росія знову намагалася занурити українців у темряву - це ще одне нагадування: ворог прагне не просто зруйнувати нашу інфраструктуру, а й зламати наш дух.Та щоразу після вибухів поруч із людьми - психологи поліції та ДСНС. Вони підтримують тих, хто цього потребує, консультують та допомагають зібратися з думками.Упродовж 2025 року психологи системи МВС здійснили вже понад 250 виїздів на місця ворожих обстрілів, надаючи кризову допомогу потерпілим і скеровуючи їх до профільних медичних закладів. Психологічну підтримку наших фахівців отримали понад 8200 людей.Психологи працюють і з особовим складом органів системи МВС, від внутрішньої стійкості якого безпосередньо залежать життя та здоров’я наших працівників та військовослужбовців.Робота психологів не завжди помітна, але саме завдяки їй тисячі людей зберігають внутрішню стійкість і душевний спокій.Тому сьогодні, у Всесвітній день ментального здоров’я, ми щиро дякуємо тим, хто щодня дбає про психологічну стійкість українців!
🚨На Рахівщині правоохоронці запобігли незаконному переправленню військовозобов’язаного через кордон — за підозрою у злочині затримано жителя ТячівщиниСпівробітники Рахівського райвідділу поліції встановили, що організував «бізнес» 41-річний мешканець села Грушово Тячівського району. Він підшукав клієнта з Київщини та пообіцяв посприяти у безперешкодному перетині кордону поза офіційними пунктами пропуску.Такі послуги коштували 11 000$, які клієнт мав сплатити на криптогаманець зловмисника.Чоловік мав приїхати до Львова, звідки закарпатець його забрав, відвіз до Закарпаття й поселив у одному з готелів. Надалі — провів інструктаж, відвіз клієнта у одне з прикордонних сіл Рахівщини, де й мав відбутись перетин через Тису.Правоохоронці провели затримання 41-річного та вилучили автомобіль, яким фігурант транспортував клієнта до лінії кордону.Дії затриманого кваліфікували за ч.3 ст.332 ККУ, тобто незаконне переправлення осіб через державний кордон України. За скоєне йому загрожує до 9 років ув’язнення.
Рятувальники та поліцейські працюють на місцях російських ударів. Внаслідок масованого комбінованого удару ворога найбільше постраждали Львівщина та Запоріжжя. Пошкоджено півтора десятка житлових будинків, об’єкти енергетики, онкологічний центр.На Львівщині ворог знищив приватний будинок. Загинуло четверо людей, серед яких 15-річна дівчина. Попередньо є інформація про людей під завалами. На місці працюють рятувальники, триває розбір.У Запоріжжі загинула одна людина, понад десятеро - поранені.ДСНС і поліція з перших хвилин - на місцях під високою загрозою повторних ударів. Максимум сил і підрозділів спрямовано на порятунок і допомогу постраждалим.Загалом до ліквідації наслідків та фіксації злочинів залучено понад тисячу рятувальників і поліцейських: вибухотехніки, слідчі, спеціальні аварійно-рятувальні загони, психологи, кінологи.Рятувальники ліквідували 10 з 13 пожеж, що виникли внаслідок атаки. Слідчі вже прийняли понад 250 заяв про руйнування у Запоріжжі та 140 - у Львові.Через обстріли без електропостачання залишилися понад 110 тисяч абонентів у різних регіонах.Майже 400 Пунктів Незламності на базі наших підрозділів уже працюють по всій країні. За необхідності будуть розгорнуті додаткові: там можна зігрітись, підзарядити телефони, отримати допомогу. Кожен рятувальник і поліцейський - поруч із людьми.Мета цих ударів очевидна - посіяти паніку напередодні зими, зокрема у віддалених від фронту регіонах. Але ми знаємо, як діяти. Україна вистоїть перед цим терором, як вистоює щодня.
Сьогодні працював на Полтавщині, де минулої ночі росія масовано вдарила по газовидобувній інфраструктурі. Заслухав доповідь голови ДСНС Андрія Даника. Рятувальники спрацювали оперативно: залучався досвідчений особовий склад та спеціалізована техніка. Вдалося не допустити розповсюдження вогню. Однак, на жаль, частина пошкоджень є критичною. Як це вплине на життя людей - обговорили з т.в.о. керівника Полтавської ОВА Володимиром Когутом. Виклики осінньо-зимового періоду потребують оперативних рішень, адже ворог не припинятиме атаки на обʼєкти критичної інфраструктури. Сили, які має система МВС, спрямовуються на підтримку громад регіону. Це - облаштування пунктів незламності, яких лише у ДСНС є 45, забезпечення безперебійного заживлення обʼєктів життєзабезпечення населення та звʼязку. Особлива увага - безпеці. У період відключень електроенергії поліція діє за окремими інструкціями: посилене патрулювання авто- та пішими нарядами, збільшення кількості антимародерних груп, постійна пряма комунікація з громадянами. Важливо, що й громади активно співпрацюють. Полтавщина повністю покрита присутністю офіцерів-рятувальників, а ПОГи працюють в більш як 70% громад області.Головне - єдність і взаємодія між усіма службами. Всі працюють на межі можливостей, бо відповідальні за найцінніше - людські життя.Вдячність тим, хто рятує, запобігає, захищає та відновлює.
За дорученням Прем’єр-міністерки Юлії Свириденко працював у відрядженні на Чернігівщині та Сумщині. Провів наради з головами ОВА та громадами. Заслухав керівників регіональних служб. Найважливіше зараз - стабільна робота обʼєктів життєзабезпечення населення. Ситуація складна. Чернігівщина та Сумщина потерпають від ударів по енергетиці. Введенні графіки відключень електроенергії. У деяких громадах фіксуємо перебої зі звʼязком, водопостачанням та водовідведенням. Затвердили алгоритм дій у разі погіршення обстановки. Додатково дав чіткі вказівки поліції та рятувальникам щодо взаємодії з енергетиками, залізничниками та комунальними службами.Переконався, що наші служби діють злагоджено. Рятувальники гасять пожежі, розгортають пункти незламності, забезпечують станціями живлення обʼєкти медичної та соціальної інфраструктури. Поліція збільшила кількість патрулів, стежить за безпекою на дорогах, через гучномовці попереджає людей про повітряну тривогу.Попри обстріли життя в регіонах триває. Росія прагне хаосу, натомість українці демонструють лише силу, стійкість та єдність. Разом ми сильніші за будь-який терор.
Терор проти мирних міст і людей: понад 12 годин росія атакувала Україну.До ліквідації наслідків в 11 регіонах залучено понад 1500 рятувальників та поліцейських.У Києві працюємо на 8 локаціях. Загинуло четверо людей. Серед них - 12-річна дівчинка, яку притиснуло бетонною плитою. В Інституті кардіології загинули медсестра та пацієнт. Ще одну людину знайшли мертвою на місці удару по цивільній інфраструктурі. Всього по Україні більше 70 поранених на зараз. На деяких локаціях ворожий удар понівечив цілі мікрорайони. Під час ліквідаційних робіт стався обвал конструкцій - травмовані двоє рятувальників. Їм надають медичну допомогу. Слідчі поліції ретельно фіксують докази воєнного злочину рф та працюють з постраждалими: вже отримали понад 700 заяв від громадян про пошкоджене чи знищене майно. Кількість звернень постійно зростає.У Запоріжжі постраждали щонайменше 30 мешканців багатоповерхівки, серед них - троє дітей. На Чернігівщині, Дніпропетровщині, Миколаївщині, Сумщині та Одещині ДСНС вже ліквідували всі пожежі. Використовується роботизована техніка, щоб зменшити ризики травмування рятувальників. Загалом внаслідок російських ударів пошкоджено понад 100 цивільних об’єктів.Ця російська атака - це протест проти людяності, публічна демонстрація ненависті до всього мирного. російські вбивства мирних українців необхідно зупинити
Разом з Премʼєр-міністеркою України Юлією Свириденко на Донеччині обговорили проблемні питання в регіоні з Головою ОВА Вадимом Філашкіним. По лінії МВС головне - безпека людей. Евакуація населення з небезпечних районів залишається одним із першочергових викликів. Росія прицільно знищує критичну інфраструктуру, щоб цивільні люди страждали ще більше. З настанням холодів ризики лише зростають. Вже зараз групи поліції «Білий Янгол» та «Фенікс» ДСНС проводять широку розʼяснювальну роботу серед місцевого населення про необхідність евакуації з небезпечних районів. Особлива увага - людям з інвалідністю, похилого віку та сімʼям з дітьми. Також Юлія Свириденко зустрілася з гвардійцями, прикордонниками, поліцейськими, рятувальниками, працівниками сервісних центрів, які несуть службу та працюють на Донеччині. Говорили про необхідне матеріально-технічне забезпечення, виконання завдань та оперативну обстановку в регіоні. Вручили заслужені нагороди нашим стійким і невтомним людям.Вдячний пані Премʼєр-міністерці за увагу та підтримку системи МВС. Разом посилюємо безпеку людей в регіоні.
На Дніпропетровщині продовжуємо діалог з громадами. Цього разу - Нікопольського району. Головне - безпека людей: евакуація, доставка питної води та продуктів, допомога тим, хто найбільше страждає від російських атак. У деяких населених пунктах району вже знищені будівлі поліції та ДСНС. Ворог цілить у поліцейських і рятувальників, бо знає: саме вони першими приходять на допомогу. Тож аби нанести ще більшої шкоди цивільним, намагається послабити можливості екстрених служб. Але ми швидко реагуємо на виклики: особовий склад працює розосереджено, розміщені максимально в укриттях, техніка також оберігається та маскується. За потреби оновлюємо пошкоджений спецтранспорт. Головне, щоб вціліли люди. Нікопольський район повністю покритий присутністю фахівців з цивільного захисту: у 8 громадах вже несуть службу 17 офіцерів-рятувальників. Громади тут великі. Наприклад до складу Мозолевської ТГ входять 45 населених пункти, які обслуговують 2 офіцери-рятувальники. Найближчим часом проведемо перший безпековий аудит в громадах, щоб оцінити стан інфраструктури, ризики та результативність впровадження наших спільних ініціатив.Говорили і про підтримку ветеранів. Зокрема, в питанні працевлаштування. У системі МВС майже 1000 ветеранів вже займають посади різних категорій. І це лише початок - спільно ми маємо піклуватися про наших героїв та їхні сімʼї. Ми не залишаємо жодну громаду наодинці з викликами. Разом із місцевою владою та нашими ветеранами будуємо систему безпеки, яка працює навіть у найскладніших умовах.