👁 724
23-06-30 15:31
Друзі, ми розуміємо що цей канал створювався з іншою метою і тут іде мова про тварин, але дуже потрібна допомога нашим військовим тому ми вимушені просити допомоги і тут. Як сказав колись Жора "Окупант прийшов на нашу землю і для того, щоб врятувати всіх тварин в країні, треба мати цю країну"💙💛Чим ближче ми до Перемоги тим інтенсивніше йдуть бої. Ворог сам не піде, його треба гнати з нашої землі. Автівки від такого шалегого темпу ламаються, а без них не можливе виконання бойових завдань. Не зважаючи на те, що в цьому підрозділі служать близькі мені люди, вони НІКОЛИ не просили допомоги, завжди все купували і лагодити самі. Колись я расскажу про їх подвиги, колись не тільки у мене буде волосся дибки від почутого. Вони вже вписали свої імена в історію, але зараз про це не можна говорити. 🔥Зараз їх очі горять бажанням визволити нашу країну від ворога, відчуття омріяної Перемоги не дає вільно дихати, але ресурсу чинити автівки вже не вистачає..😭😭😭🙏🙏🙏 МИ ПОВИННІ ЇМ ДОПОМОГТИ Відкриваю банку на збір 100 000 для ремонту 2х авто.Прошу допомоги!!! Треба трохи піднажати! https://send.monobank.ua/jar/YympA21uo