Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Закарпаттяобленерго. Офіційно.
Añadido 14 jul. 2024

Закарпаттяобленерго. Офіційно.

@zakarpatenergyofficial
Número de suscriptores: 92 409
Fotos: 6,070
Videos: 404
Enlaces: 3,890
Descripción:
Офіційний канал ПрАТ "Закарпаттяобленерго» Новини. Оголошення. Актуальна інформація про перерви в електропостачанні. Кол-центр: 0800501620 Сайт: zakarpat.energy Fb: www.facebook.com/Zakoblenergo/

👥 Número de suscriptores

92 409
Promedio/Día:: -67
Promedio/Tiempo:: -434
Promedio/Mes:: -2212

👁️ Vistas promedio por mensaje

16 007
Promedio/Día:: 19,700
Promedio/Tiempo:: 14,143
ERR: 17.32%

📊 Mensajes por Día

3.1
Último día: 3
Promedio semanal: 3
Promedio por día: 3.1

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

Оперативна інформація з електропостачанням у Закарпатській області станом на 10 лютогоВалентин Севідов, ПрАТ «Закарпаттяобленерго»:🔺 У ніч на 7 лютого росія нанесла чергові масовані удари по енергетичній інфраструктурі України. Через це по всій країні, у тому числі на Закарпатті, вимушено застосовуються різні види обмежень електропостачання.Оскільки енергосистема України працює як єдина — пошкодження в будь-якому регіоні впливають на всіх.Щодня диспетчери "Закарпаттяобленерго" отримують вказівки застосовувати:• Графіки погодинних включень/відключень електроенергії• Графіки обмеження потужності для промисловості⚡️ Команди диспетчера «Укренерго» обов’язкові до виконання!У неділю були задіяні також Графіки аварійних відключень. Через їх накладення на погодинні графіки частина споживачів залишалася без світла довше, ніж очікувала. Це — вимушений крок для стабілізації енергосистеми. Дякуємо енергетикам за їхню роботу, а споживачам — за розуміння та підтримку у цей непростий час. Разом переможемо!
⚡️ Брифінг першого заступника Міністра енергетики України Артема Некрасова щодо оперативної ситуації в енергосистемі станом на 6 лютого➡️ Внаслідок бойових дій та обстрілів енергетичної інфраструктури на ранок знеструмлені споживачі у Запорізькій, Донецькій, Дніпропетровській, Харківській та Кіровоградській областях. Аварійно-відновлювальні роботи на енергооб’єктах тривають. Вживаються всі можливі заходи для забезпечення стабільної роботи енергосистеми.➡️ По всій країні діють графіки погодинних відключень електроенергії, а також графіки обмеження потужності для промисловості та бізнесу. Через складну ситуацію в енергосистемі в окремих регіонах вимушено застосовані аварійні знеструмлення. Після стабілізації ситуації споживачі повернуться до прогнозованих погодинних графіків. ➡️ Через негоду без електропостачання залишаються 109 населених пунктів у Тернопільській, Чернівецькій та Хмельницькій областях. Бригади обленерго працюють над відновленням пошкоджених ліній у цілодобовому режимі.🔼 Більше про ситуацію в енергосистемі — у брифінгу першого заступника Міністра енергетики України Артема Некрасова.
⚡️ Брифінг першого заступника Міністра енергетики України Артема Некрасова щодо оперативної ситуації в енергосистемі станом на 4 лютого➡️ Внаслідок бойових дій та обстрілів енергетичної інфраструктури на ранок знеструмлені споживачі у Донецькій, Сумській, Дніпропетровській, Херсонській, Чернігівській та Запорізькій областях.➡️ Енергетики спільно з рятувальниками продовжують відновлювальні роботи на енергооб’єктах, пошкоджених внаслідок попередніх ворожих атак. Вживаються всі можливі заходи для забезпечення стабільної роботи енергосистеми.➡️ По всій країні діють графіки погодинних відключень електроенергії, а також графіки обмеження потужності для промисловості та бізнесу. У зв’язку зі складною ситуацією в енергосистемі в окремих регіонах вимушено застосовуються аварійні знеструмлення. Після стабілізації ситуації споживачі повернуться до прогнозованих погодинних графіків. ➡️ Через складні погодні умови без електропостачання залишаються 16 населених пунктів в Одеській області. Бригади обленерго працюють над відновленням пошкоджених ліній у цілодобовому режимі.🔼 Більше про ситуацію в енергосистемі — у брифінгу першого заступника Міністра енергетики України Артема Некрасова.
Укренерго про ситуацію в енергосистемі України на сьогодні, 2 лютогоНАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВЧерез атаки ворога на енергетичну інфраструктуру – знеструмлені споживачі в Сумській, Харківській, Дніпропетровській і Черкаській областях.В усіх регіонах сьогодні застосовуються графіки обмеження потужності для промисловості та графіки погодинних відключень для всіх споживачів. В окремих областях - вимушені аварійні знеструмлення.СПОЖИВАННЯСпоживання зросло. Сьогодні на 9:30, його рівень був на 7,5% вищим, ніж у цей же  час попереднього робочого дня – у п’ятницю. Причина змін – відчутне зниження температури на всій України, а також менший обсяг застосованих обмежень в окремих регіонах. Будь ласка, максимально обмежте користування потужними приладами. За можливості, перенесіть енергоємні процеси на ніч – після 23:00.НАСЛІДКИ НЕГОДИЧерез ожеледь та обмерзання ліній електропередачі на ранок повністю або частково були знеструмлені 162 населені пункти у 3 областях – Одеській, Миколаївській та Кіровоградській.
⚡️ Брифінг першого заступника Міністра енергетики України Артема Некрасова щодо оперативної ситуації в енергосистемі станом на 30 січня➡️ Тривають відновлювальні роботи на енергооб’єктах. У Києві та Київській області зберігається дефіцит потужностей. Відучора оператор системи розподілу у столиці застосовує тимчасові графіки відповідно до наявного обсягу доступної потужності.➡️ По всій країні діють графіки погодинних відключень, а також графіки обмеження потужності для бізнесу. В окремих регіонах через складну ситуацію в енергосистемі вимушено застосовуються аварійні знеструмлення. Після стабілізації ситуації споживачі повернуться до прогнозованих погодинних графіків.➡️ Через негоду без електропостачання залишаються понад 270 населених пунктів в Одеській, Вінницькій, Київській, Чернігівській та Сумській областях. Бригади обленерго працюють над відновленням пошкоджених ліній у цілодобовому режимі, зокрема в складних умовах.🔼 Більше про ситуацію в енергосистемі — у брифінгу першого заступника Міністра енергетики України Артема Некрасова.
⚡️ Брифінг першого заступника Міністра енергетики України Артема Некрасова щодо оперативної ситуації в енергосистемі станом на 28 січня➡️ Внаслідок обстрілів ворогом енергетичної інфраструктури знеструмлені споживачі у Дніпропетровській, Донецькій, Чернігівській та Запорізькій областях. Аварійно-відновлювальні роботи тривають там, де це дозволяє безпекова ситуація.➡️ У Києві та Київській області зберігається значний дефіцит електроенергії. Ситуація залишається складною, вимушено застосовуються екстрені відключення. Повернення до прогнозованих погодинних графіків відбудеться після стабілізації роботи енергосистеми.➡️ По всій країні діють графіки погодинних відключень для споживачів, а також графіки обмеження потужності для промисловості та бізнесу. У кількох регіонах додатково застосовуються аварійні відключення. Головною причиною вимушених відключень є наслідки нічних обстрілів українських електростанцій та підстанцій системи передачі й розподілу електроенергії.➡️ Найскладнішою залишається ситуація у прифронтових та прикордонних регіонах, де відновлення електропостачання ускладнене постійними бойовими діями.➡️ Через негоду без електропостачання залишаються понад 700 населених пунктів у Вінницькій, Одеській, Харківській, Хмельницькій, Дніпропетровській, Кіровоградській, Київській, Миколаївській, Тернопільській, Чернігівській та Черкаській областях. Ремонтні бригади обленерго працюють у цілодобовому режимі.➡️ У зв’язку з масованими атаками російської федерації українська енергетика працює в режимі надзвичайної ситуації для максимальної координації дій усіх служб.➡️ Перший заступник Міністра подякував споживачам за витримку та закликав максимально раціонально споживати електроенергію, а також висловив вдячність енергетикам, тепловикам і рятувальникам за цілодобову роботу.🔼 Більше про ситуацію в енергосистемі — у брифінгу першого заступника Міністра енергетики України Артема Некрасова.
⚡️ Оперативна ситуація в енергосистемі України станом на ранок 24 січняВночі ворог завдавав масованого удару по енергетичній інфраструктурі країни. Внаслідок чого є знеструмлені споживачі у Києві та на Київщині, Чернігівщині і Харківщині. Аварійно-відновлювальні роботи тривають.Складна ситуація у столичному регіоні. У Києві та на Київщині діють графіки аварійних відключень. Також оператори системи розподілу продовжують застосовувати мережеві обмеження. Повернення до прогнозованих погодинних відключень відбудеться одразу після стабілізації ситуації в енергосистемі.На Одещині також продовжують діяти мережеві обмеження.У більшості регіонів України діють графіки погодинних відключень для всіх категорій споживачів, а також графіки обмеження потужності для промисловості та бізнесу. Також в кількох областях України запроваджені аварійні відключення електроенергії.Актуальну інформацію дізнавайтесь на офіційних сторінках обленерго у вашому регіоні. Довгостроково знеструмленими внаслідок бойових дій по країні залишаються споживачі у прифронтових на прикордонних регіонах. Тут відновлення електропостачання ускладнене постійними бойовими діями.Головна причина вимушених відключень – наслідки масованої атаки на українські електростанції та підстанції систем передачі і розподілу електроенергії сьогодні вночі. 📌 Нагадаємо, що у зв’язку із постійними атаками російської федерації в українській енергетиці діє режим надзвичайної ситуації. Це необхідно передусім для максимальної скоординованості дій усіх служб у столиці,  регіонах та громадах. Дякуємо споживачам за витримку та розуміння ситуації. Будь ласка, споживайте сьогодні електроенергію максимально раціонально.🙏 Дякуємо енергетикам, тепловикам та рятувальникам, що цілодобово відновлюєте у нашій країні світло та тепло! 
⚡️ Брифінг першого заступника Міністра енергетики України Артема Некрасова щодо ситуації в енергосистемі станом на 21 січня➡️ Ситуація в енергосистемі України залишається складною. Триває ліквідація наслідків постійних атак росії на об’єкти енергетичної інфраструктури. Ремонтні бригади енергетиків та теплокомуненерго працюють безперервно.➡️ Внаслідок нічних атак ворога на ранок знеструмлені споживачі на Одещині, Дніпропетровщині, Харківщині та у Запорізькій області. Аварійно-відновлювальні роботи розпочаті в усіх регіонах.➡️ У Києві та Київській області ситуація залишається складною через додаткове навантаження, спричинене морозами. До відновлення світла та тепла залучені аварійні бригади з інших областей та Укрзалізниці. Оператори систем розподілу продовжують застосовувати мережеві обмеження, графіки погодинних відключень тимчасово не діють.➡️ У столиці відновлено водопостачання. Триває перегляд роботи об’єктів критичної інфраструктури з метою вивільнення додаткових обсягів електроенергії для побутових споживачів. Київ отримав 55 додаткових генераторів із резервного хабу Міненерго, очікується надходження допомоги від партнерів.➡️ Як і в попередні тижні, мережеві обмеження зберігаються на Одещині. В інших областях діють графіки погодинних відключень та обмеження потужності для промисловості. У низці регіонів вимушено застосовуються аварійні відключення через перевантаження обладнання під час морозів.➡️ У зв’язку з масованими атаками російської федерації в енергосистемі України діє режим надзвичайної ситуації.➡️ Перший заступник Міністра подякував енергетикам, комунальникам, рятувальникам і залізничникам за роботу.🔼 Більше про ситуацію в енергосистемі — у брифінгу першого заступника Міністра енергетики України Артема Некрасова.
Укренерго про ситуацію в енергосистемі України на сьогодні, 20 січняНАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВВночі та вранці ворог здійснив масовану ракетно-дронову атаку на об’єкти енергосистеми. Є знеструмлення у Києві та Київській, Одеській, Дніпропетровській, Рівненській, Харківській і Сумській областях.В усіх регіонах вимушено застосовують графіки погодинних відключень та графіки обмеження потужності (для промисловості).У частині областей наразі застосовують аварійні знеструмлення. Раніше опубліковані обленерго графіки погодинних відключень там не діють. Аварійні знеструмлення скасують одразу після стабілізації ситуації в енергосистемі.СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії залишається високим. Сьогодні на 9:30, його рівень був таким же, як у цей час учора. Будь ласка, максимально обмежте користування потужними електроприладами. За можливості, перенесіть енергоємні процеси на ніч – після 23:00. Раціональне споживання електроенергії сприятиме меншій тривалості вимушених знеструмлень. FacebookYouTube Instagram
Укренерго про ситуацію в енергосистемі України на сьогодні, 19 січняНАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВУпродовж минулої доби ворог атакував енергоінфраструктуру кількох регіонів. На ранок - знеструмлення на Одещині, Чернігівщині, Сумщині, Харківщині й Дніпропетровщині.У частині областей застосовують аварійні знеструмлення. Раніше опубліковані обленерго графіки погодинних відключень там не діють.В усіх регіонах вимушено застосовують графіки погодинних відключень та графіки обмеження потужності (для промисловості).СПОЖИВАННЯСпоживання має тенденцію до зростання. Сьогодні на 9:30 його рівень був на 1,6% вищим, ніж у цей час попереднього робочого дня – у п’ятницю. Причина змін – зниження температури в окремих регіонах. Будь ласка, максимально обмежте користування потужними приладами. За можливості, перенесіть енергоємні процеси на ніч – після 23:00. Раціональне споживання електроенергії сприятиме меншій тривалості вимушених знеструмлень.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінитися. FacebookYouTube Instagram