Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Закарпаттяобленерго. Офіційно.
Añadido 14 jul. 2024

Закарпаттяобленерго. Офіційно.

@zakarpatenergyofficial
Número de suscriptores: 92 409
Fotos: 6,070
Videos: 404
Enlaces: 3,890
Descripción:
Офіційний канал ПрАТ "Закарпаттяобленерго» Новини. Оголошення. Актуальна інформація про перерви в електропостачанні. Кол-центр: 0800501620 Сайт: zakarpat.energy Fb: www.facebook.com/Zakoblenergo/

👥 Número de suscriptores

92 409
Promedio/Día:: -67
Promedio/Tiempo:: -434
Promedio/Mes:: -2212

👁️ Vistas promedio por mensaje

16 007
Promedio/Día:: 19,700
Promedio/Tiempo:: 14,143
ERR: 17.32%

📊 Mensajes por Día

3.1
Último día: 3
Promedio semanal: 3
Promedio por día: 3.1

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

📍 Головне за тиждень30 березня – 5 квітня🌍 Міжнародна співпрацяДенис Шмигаль на засіданні Ради міністрів ЄС окреслив потреби енергосектору України Україна та Болгарія розвиватимуть «Вертикальний газовий коридор» для зміцнення енергетичної безпеки регіону Денис Шмигаль: співпраця з Болгарією посилює нашу енергетичну стійкість Очільник Міненерго взяв участь у міжурядових українсько-болгарських консультаціях і провів особисту зустріч з Міністром енергетики Болгарії Трайчом Трайковим.Валентина Москаленко обговорила з заступником Міністра закордонних справ Греції реалізацію спільних енергетичних проєктів Участь у зустрічі також взяли представники державних енергетичних компаній України та грецького бізнесу.Денис Шмигаль під час Бучанського форуму наголосив на відповідальності за енергетичний терор росії Валентина Москаленко та Ганна Лігун обговорили з представниками Німецько-Української промислово-торговельної палати розширення співпраці в енергетиці 🤝 Підтримка партнерів Сербія за підтримки ПРООН спрямовує 2 млн євро для посилення енергетичної стійкості України Кошти будуть спрямовані на закупівлю та постачання високовольтних трансформаторів у межах Рамкової програми співробітництва між Україною та ООН у галузі сталого розвитку.Асамблея донорів Рахунку міжнародного співробітництва спрямує 30 млн євро на початкові роботи з відновлення Нового безпечного конфайменту Відповідне рішення прийнято у Лондоні під час засідання Асамблеї, у якому взяв участь заступник Міністра енергетики Анатолій Куцевол.⚡️ Зміцнення енергетичної безпекиУряд удосконалив механізм визначення ринкової вартості мінімальних запасів нафти і нафтопродуктів За пропозицією Міністерства енергетики України Уряд уточнив Методику обчислення рівня мінімальних запасів пального в частині механізму розрахунку ринкових цін на нафту та нафтопродукти.Україна посилює безпеку постачання природного газу відповідно до європейських стандартів Уряд схвалив проєкт змін до Закону «Про ринок природного газу», спрямованих на імплементацію положень Регламенту ЄС № 2017/1938 про заходи для гарантування безпеки постачання газу.Уряд оновив правила конкурсу на будівництво нової генерації та аукціонів підтримки ВДЕ ⚡️ Стабілізація ситуації в енергосистеміДенис Шмигаль провів підсумкове засідання зимового Штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в енергетиці  Уряд виділив 281,3 млн грн для надання державної допомоги працівникам аварійно-відновлювальних робіт Допомогу отримають понад 14 тисяч працівників, залучених до аварійно-відновлювальних робіт після масованих атак російської федерації у лютому.Очільник Міненерго провів зустріч з представниками когенераційного бізнесу Сторони обговорили напрацювання рішень, що забезпечать економічну доцільність проєктів, сприятимуть залученню інвестицій і формуванню зрозумілих, прогнозованих ринкових умов для маневрової генерації.Денис Шмигаль узяв участь у засіданні Ради з питань підтримки підприємництва
Україна успішно завершила опалювальний сезон, попри численні спроби росії зруйнувати нашу енергосистему. Це вдалося, зокрема, завдяки накопиченню достатньої кількості ресурсів. В осінньо-зимовий період увійшли із запасами газу обсягом 13,2 млрд кубометрів. Газовий імпорт склав — понад 4,6 млрд кубометрів. У 2025 році український газовидобуток склав 16,97 млрд кубометрів. Це на 2,4 млрд кубометри більше, ніж прогнозувалося. Приватний сектор продемонстрував зростання на понад 14%.  Поставлено 52 тонни скрапленого газу вразливим категоріям громадян у Сумській та Херсонській областях в межах експериментального проєкту. Збільшено потужність Трансбалканського коридору до 4,2 млрд кубометрів газу на рік. Працювали усі 9 енергоблоків АЕС при сумарній встановленій потужності у 7835 МВт. Збільшили можливість для імпорту електроенергії з ЄС. Максимальна потужність імпорту електроенергії була рекордною — 2450 МВт. Загалом в грудні-лютому імпортовано близько 3,6 млрд кВт·год електроенергії. Протягом зими країна мала достатні запаси вугілля. Накопичили 2,4 млн тонн вугілля, що на 0,8 млн тонн більше плану.
Укренерго про ситуацію в енергосистемі України на сьогодні, 3 квітняНАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВВорог продовжує атаки на енергоінфраструктуру. Є нові знеструмлення у Сумській, Харківській, Чернігівській, Донецькій, Дніпропетровській і Запорізькій  областях. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше заживити усіх споживачів. Через наслідки попередніх російських масованих атак – сьогодні в усіх регіонах з 06:00 до 22:00 застосовуються графіки обмеження потужності для промисловості. А з 07:00 до 11:00 - погодинні відключення для всіх споживачів.СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії знизилося через вимушені обмеження.  Сьогодні на 9:30 його рівень був на 7,9% нижчим, ніж у цей час учора. Будь ласка, максимально обмежте користування потужними електроприладами з 18:00 до 22:00.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватися.НАСЛІДКИ НЕГОДИЧерез негоду повністю або частково були знеструмлені 4 населені пункти у Полтавській області. Ремонтні бригади обленерго вже працюють. FacebookYouTubeInstagram
Укренерго про ситуацію в енергосистемі України на сьогодні,2 квітняНАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВУпродовж минулої та вже поточної доби ворог здійснив масовану дронову атаку на об’єкти енергоінфраструктури у кількох областях. Знеструмлені споживачі у Харківській, Сумській, Донецькій, Дніпропетровській, Запорізькій, Черкаській і Одеській областях. Скрізь, де дозволяють безпекові умови, здійснюються аварійно-відновлювальні роботиСПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії знижується. Сьогодні на 9:30 його рівень був на 3,5% нижчим, ніж у цей же час учора. Причина змін – ясна погода у більшості регіонів, що зумовлює високу ефективність роботи побутових сонячних станцій та відповідне зменшення обсягу споживання із загальної мережі.Енергоємні процеси доцільно перенести на період найбільш продуктивної роботи СЕС – із 11:00 до 15:00. Будь ласка, обмежте користування потужними приладами з 18:00 до 22:00 та не вмикайте кілька таких приладів одночасно.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись.FacebookYouTube Instagram
Укренерго про ситуацію в енергосистемі України на сьогодні, 1 квітняНАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВЧерез ворожі атаки на енергооб’єкти є нові знеструмлення у Харківській, Донецькій та Дніпропетровській областях.Найскладніша ситуація на Сумщині. З ночі триває масована дронова атака на енергоінфраструктуру. Багато населених пунктів знеструмлено. Оперативно почати відновлювлення поки не вдається через повітряну тривогу та загрозу повторних ударів. В усіх регіонах із 12:00 до 17:00 будуть вимушені обмеження для промислових споживачів.СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії має тенденцію до зростання. Сьогодні на 9:30 його рівень був на 1,2% вищим, ніж у цей же час учора. Причина - хмарність, а тому низька ефективність роботи побутових сонячних станцій та відповідне збільшення обсягу енергоспоживання із загальної мережі.Будь ласка, обмежте користування потужними електроприладами до 22:00 та не вмикайте кілька таких приладів одночасно. Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватися.FacebookYouTube Instagram
💬 «Остання вантажівка росіян пізно ввечері від'їхала від адмінбудівлі станції. Вже темніло. У колоні росіян також були автозаки з нашими полоненими нацгвардійцями. Через певний час як вони залишили територію станції, ми вийшли, пройшлись. Навкруги нікого. Ми залишилися самі. росіяни втекли», - згадує начальник зміни ЧАЕС Володимир Фальшовник день, коли росіяни залишили територію ЧАЕС. 31 березня 2022 року близько 20:00, день, коли російські війська, покинули промисловий майданчик станції. Вони залишили по собі зруйновані мости й дороги, розграбовані приміщення та лабораторії, знищену техніку.🇺🇦 Вже 2 квітня 2022 року на проммайданчику Чорнобильської АЕС знову замайорів Прапор України та пролунав гімн. Церемонію підняття Прапора провів персонал станції, який працював у важких умовах окупації й зараз продовжує забезпечувати ядерну та радіаційну безпеку об‘єктів ДСП «Чорнобильська АЕС».Офіційним днем деокупації ЧАЕС вважається 3 квітня, коли Десантно-штурмові війська Збройних Сил України повідомили про взяття під контроль ділянки державного кордону України з республікою білорусь.Пригадуючи ті дні, розуміємо, що завдяки персоналу станції вдалось уникнути повторення катастрофи 1986 року. 35 днів окупації. Та попри все колектив підтримував роботу систем, організовував побут і харчування. Під дулами автоматів, у постійному напруженні та небезпеці люди виконували свою роботу. Бо розуміли: зупинка процесів на ЧАЕС могла мати наслідки не лише для України, а й для всього світу.📌 Цього року Україна разом з усім світом вшановуватиме 40 роковини аварії на ЧАЕС - одну з найтрагічніших сторінок в історії Європи. Маємо пам'ятати та постійно нагадувати світу про наслідки катастрофи у 1986 році, ціну деокупації Зони відчуження у 2022 році та наслідки влучання російського шахеда у НБК 14 лютого 2025 року. Кожного разу жахливих наслідків вдалося запобігти завдяки нашим людям - фахівцям своєї справи, самовідданим та мужнім.Окупація та цілеспрямовані удари по ядерних об'єктах є грубим порушенням міжнародного права та можуть мати катастрофічні наслідки для мільйонів людей. росія відповість за такі свої дії. Адже вони ставлять під загрозу не лише Україну, а й всю Європу.📷 На фото Державний Прапор України піднятий Десантно-штурмовими військами ЗСУ 3 квітня 2022 року
📍 Головне за тиждень23-29 березня📌 Підсумки візиту Дениса Шмигаля до СШАУкраїна уклала з американськими компаніями низку угод про поглиблення співпраці в енергетиці Денис Шмигаль обговорив з Міністром енергетики США Крісом Райтом залучення додаткового фінансування на відновлення української енергетики Очільник Міненерго провів у Вашингтоні зустрічі з конгресменами і сенаторами США Міністр енергетики обговорив стратегію розвитку та відновлення енергетики України на CERAWeek Денис Шмигаль провів зустрічі з представниками великого американського бізнесу Україна готова ділитися здобутим досвідом енергетичної стійкості заради зміцнення енергетичної безпеки в Європі Денис Шмигаль провів зустріч з представниками Американського інституту підприємництва🌍 Міжнародна співпрацяГанна Лігун: Підтримка Франції важлива для посилення енергетичної стійкості України і підготовки до наступної зими Валентина Москаленко взяла участь у 16-му засіданні Керівного комітету Української платформи донорів у Києві Ганна Лігун та Давіде Ля Чечілія обговорили відновлення енергетики та підготовку до наступної зими Денис Шугалій взяв участь у Міжнародному воркшопі з кібербезпеки та стійкості енергосистем Валентина Москаленко та представники Міжнародної організації праці обговорили співпрацю у сфері посилення кадрового потенціалу енергетичного сектору України 💡 Посилення енергетичної стійкостіПлани стійкості Дніпропетровської та Запорізької областей розглянули на засіданні урядового Координаційного центру У цих регіонах до зими має бути забезпечений захист понад 340 об’єктів критичної інфраструктури та введено понад 150 МВт додаткової розподіленої генерації.З початку року ще шість лікарень зміцнили свою енергонезалежність у межах програми «Промінь надії» Від запуску проєкту вже встановлені та генерують електроенергію сонячні електростанції у 56 закладах охорони здоров'я, 14 з них - у прифронтових регіонах.
Укренерго про ситуацію в енергосистемі України на сьогодні, 27 березняНАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВВнаслідок ворожих атак на енергоінфраструктуру прифронтових регіонів є нові знеструмлення у Харківській та Херсонській областях. Скрізь, де це наразі дозволяють безпекові умови, вже розпочаті аварійно-відновлювальні роботи.СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії демонструє тенденцію до зниження. Сьогодні на 9:30 його рівень був на 1,7% нижчим, ніж у цей же час учора. Причина – потепління в усіх регіонах та ясна погода у більшості регіонів, що зумовлює ефективну роботу побутових сонячних електростанцій та відповідне зменшення енергоспоживання із загальної мережі.Враховуючи погодні умови, активне енергоспоживання доцільно перенести на період найбільш ефективної роботи сонячних електростанцій – з 10:00 до 15:00. Будь ласка, споживайте електроенергію ощадливо та не вмикайте кілька потужних електроприладів одночасно із– з 17:00 до 22:00.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватися.FacebookYouTube Instagram
Від споживачів завжди надходить чимало запитань про зонні лічильники електроенергії, адже вони дають можливість економити. 📌Є випадки, коли для переходу на зонний облік, не обов’язковозмінювати лічильник. Перевірити можливість програмування лічильника, який у вас уже встановлений, можна двома способами:– зателефонувати на цілодобову безкоштовну телефонну лінію за номером 0-800-50-16-20 або з 8.00 по 17.00 за номером (0312) 63-01-06;– звернутися до структурного підрозділу ПрАТ «Закарпаттяобленерго» за місцем проживання.Якщо ваш лічильник можна перепрограмувати і за умови, що це буде робитися вперше, – зверніться до ПрАТ «Закарпаттяобленерго» або до структурного підрозділу за місцем проживання і безкоштовно замовте послугу «Програмування (параметризація). Обов’язково потрібно вказати, на який зонний облік переходите (двозонний/тризонний) та оплатити вартість виконання робіт (опломбування/повторне опломбування, зняття приладу обліку для проведення параметризації тощо).📌Більше про це – ТУТ
Укренерго про ситуацію в енергосистемі України на сьогодні, 25 березняНАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВВнаслідок масованої ракетно-дронової атаки попередньої доби і через удари по енергоінфраструктурі прифронтових і прикордонних з росією регіонів є знеструмлення у Харківській, Полтавській, Сумській та Одеській областях. Найскладніша наразі ситуація на Чернігівщині - кілька поспіль ворожих атак пошкодили енергообладнання, тому діють вимушені погодинні відключення.СПОЖИВАННЯСпоживання має тенденцію до зростання. Сьогодні на 9:30 його рівень був на 1,8% вищим, ніж у цей час учора. Причина- хмарність у багатьох регіонах, відтак нижча ефективність побутових СЕС та відповідне збільшення енергоспоживання із загальної мережі.Активне споживання доцільно перенести на час найефективнішої роботи СЕС – із 11:00 до 15:00. Будь ласка, споживайте електроенергію ощадливо та не вмикайте кілька потужних електроприладів одночасно з 17:00 до 22:00.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватися.FacebookYouTube Instagram