Fuente
Закарпаттяобленерго. Офіційно. | ️Ще раз нагадуємо: для реєстрації в чат-боті «Закарпаттяобленерго» пот...
10 900 Vistas/Alcance
2025-04-24 18:12
Mensaje №7654
⚡️Ще раз нагадуємо: для реєстрації в чат-боті «Закарпаттяобленерго» потрібно ввести свій особовий рахунок (чи кілька особових рахунків, за якими хочете в майбутньому отримувати всі послуги). 📌Оберіть розділ «Мої особові рахунки», за ним – «Додати особовий рахунок», відтак оберіть спосіб, як хочете додати рахунок: або «за номером лічильника», або «за ЕІС-кодом». Номер лічильника – на корпусі лічильника під штрих-кодом, особовий рахунок – на квитанції чи договорі. Звертаємо увагу: достатньо один раз зареєструватися, і тоді щоразу, коли входитимете до чат-бота, зможете одразу користуватись його сервісами.Надалі вам достатньо буде натиснути на свій чи обраний особовий рахунок (ви навіть зможете назвати їх для легшої орієнтації, наприклад, «мій дім» чи «дім мами»), і ви одразу зможете бачити всі сервіси, як-от «Черга відключень», «Подати показник», «Планові вимкнення», «Повідомити про проблему», «Немає світла» (сервіс, що в реальному часі за вашою адресою показує причину відсутності світла») тощо.☑️