Fuente
Закарпаттяобленерго. Офіційно. | У Києві ОСББ «Пулюя 2» встановило сонячну електростанцію потужністю 34...
15 000 Vistas/Alcance
2025-03-18 19:12
Mensaje №7488
У Києві ОСББ «Пулюя 2» встановило сонячну електростанцію потужністю 34,6 кВт завдяки участі в Програмі «ГрінДІМ» – повідомив Фонд енергоефективності. П’ятипід’їздний 15-поверховий будинок на 331 квартиру тепер має стабільне джерело енергії для всіх критичних систем.🛠За проєктом встановили інвертор потужністю 42 кВт та акумуляторні батареї ємністю 100 кВт·год. Це дозволяє безперебійно живити систему відеоспостереження, насоси, освітлення у місцях загального користування, систему домофонів, шлагбаум, дитячу кімнату та пункт незламності. Влітку планується модернізація ліфтів, і тоді вони теж працюватимуть від нової СЕС.👍Основні показники проєкту ОСББ «Пулюя 2»:Загальна вартість проєкту — 2,46 млн грн, з яких 1,51 млн грн — грант Фонду енергоефективності.Вартість робіт для однієї квартири (площа — 60 м²) — близько 1,8 тис. грн.Прогнозовані заощадження:Річна економія коштів на потреби електроенергії всього будинку — 86 тис. грн.Річна економія енергії на потреби всього будинку — 19,91 тис. кВт·год/рік