Fuente
Закарпаттяобленерго. Офіційно. | Зазвичай кожен із нас упевнений, що нічого поганого не станеться, а як...
13 800 Vistas/Alcance
2025-02-06 08:20
Mensaje №7259
Зазвичай кожен із нас упевнений, що нічого поганого не станеться, а якщо й станеться, то з кимось іншим і десь далеко. Але краще мати бодай базові знання, щоб не розгубитися у разі надзвичайної ситуації. ⚡️Отож, якщо людина потрапила під електричну напругу, – необхідно негайно вимкнути електроприлад чи установку. Це можна зробити вимикачем чи рубильником, або ж перерубавши дріт сокирою чи лопатою з сухим дерев’яним держаком. 📌Інший варіант – відтягти постраждалого з небезпечної зони за допомогою сухої мотузки, палиці, дошки тощо – і в жодному разі не торкатися людини під дією струму самому! Якщо таких предметів під рукою немає (а діяти ж треба швидко!), то потерпілого можна витягати за одяг (якщо він сухий і відстає від тіла), наприклад, за поли піджака чи куртки, уникаючи при цьому контактів із металевими елементами одежі та відкритими ділянками тіла потерпілого) та невідкладно викликати лікаря.✅Нехай такі знання завжди залишаються для вас лише теорією, яку не доведеться випробовувати на практиці!