Fuente
Євгеній Зайченко | як не патірять себе в таксичному оточені 🤦🏻♀️🤬Канешно хатілось би мен...
388 Vistas/Alcance
2026-02-09 16:06
Mensaje №317
як не патірять себе в таксичному оточені 🤦🏻♀️🤬Канешно хатілось би мені сказати що якщо люди вас дойобують треба слати їх нахуй, але не у всіх ситуація це буде діяти на 100% Якщо ви пастійно пересікаєтесь з цими людьми (в школі, універі, на роботі) то слать нахуй не ваш варіант, від того що ви це зробите, вони всеодно не зникнуть з вашого життя, а атнашенія з ними ви уже іспортілі 🤷В таких випадках вам в допомогу «уникаючий тип привʼязаності» кали вани знову будуть вас звати кудись сходити «падаєм на дурачку» і придумуєм атмазкі: «ой не магу, діла діла, я сьогодні такая занітая, прям женщіна на расхват, давай іншим разом»Після місяця такой дрісіровки вани самостійно від вас атвалятса, і ваше абщеніє буде састаять максимум з пріветствія і все. Але якщо вам повезло більше і ви можете спалить всі масти адразу, то без зазренія совісті, шліть їх одразу нахуй.Памʼятайте кріпосне право відмінили в 1861 році, ви не зобовʼязані ні з ким абщатса, ви вольная піца, ви вирішуєте яких людей тримати в своєму житті, а яких слать нахуй