Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Євгеній Зайченко
Añadido 06 dic. 2025

Євгеній Зайченко

@zaichenkoimm
Número de suscriptores: 531
Fotos: 189
Videos: 15
Enlaces: 9
Descripción:
не аткривається силочка? три точкі -> аткрить в браузері. Навчись чути себе, і тоді зможеш отримати те про що так довго мріяв
Fuente

Євгеній Зайченко | питання: «страх публічних виступів англійською»це доволі цікавий страх...

Logotipo de la comunidad de telegram - Євгеній Зайченко Євгеній Зайченко @zaichenkoimm
451 Vistas/Alcance 2026-01-22 08:14 Mensaje №289
питання: «страх публічних виступів англійською»це доволі цікавий страх, але він трошки абстрактний, суть не в самому виступі, і не в мові якою ви будете говорити, страх криється трохи глибше, а саме в реакції людей на цей виступ !!! І для того, щоб прибрати його треба всього навсього дотримуватись моїх трьох правил : 1-правило. Вам має подобатись та тема з якою ви буде виступаєте - це найголовніший аспект, навіть якщо ви зазубріте весь текст напамʼять, БУДЬ ЯКИЙ НАВОДЯЩІЙ ВАПРОСІК З ЗАЛУ, па типу: « розкажіть більш детальніше, або «як ви поєднали ці два аспекти», то всееее пакрасненія лічіка і желанія провалитись під підлогу буде абіспечено мамінтально!!!2-правило. Структура, як тільки ви зрозуміли шо тема вам подобається і ви в ній розбираєтесь, наступним кроком має бути структура, навіть в стендап-коміків є структура у вигляді слів підказок на які вони у випадку (якщо щось забудуть) зможуть опиратись. Памʼятайте ви не імпровізуєте, а виступаєте, без структури буде паніка, «а вдруг я щось забуду», а структура - це легальна шпаргалка, яка врятує вас в ніловкай ситуації 3- правило. Я називаю це «задрачіть тему до дир» ми з вами розібрались що якщо тема вам подобається, то ви маєте в ній розбиратись як в найулюбленішому серіалі коли обговорюєте його з підружкою чи другом: (приклад: відчайдушні домогосподарки, величне століття (Роксолана), Гаррі Поттер, чи ще щось. Приводжу алігорію: ви з другом чи подругою, обговорюєте серіал: наприклад Величне століття Роксолана. ( це і є тема вашого виступу) а ваша подруга стає в якості (людини -аудиторії) на яку ви буде виступати.І коли подруга задасть вас якесь дибільне питання: па типу «а взагалі-то фірузе не було у величному столітті», ви зможете спокійно сказати, «правильно в перших двох сезонах не було», але в третьому зʼявилась!), мабуть ви ще не дійшли до цього моменту, раджу дивитись уважніше))))) я називаю це легенько падїбать людину яка задає тупі питання, після подібного атвета, людина буде памалківать. Тому найголовніше якщо ви будете слідувати моїм правилам, то жодна людина з залу не зможе поставити вас у незручне становище, і страх публічних виступів відступить сам собою !!!