Fuente
Євгеній Зайченко | рівень мого пафігізму росте з кожним днем все сильніше і сильніше, і р...
511 Vistas/Alcance
2025-12-20 19:09
Mensaje №272
рівень мого пафігізму росте з кожним днем все сильніше і сильніше, і розростається на всі сфери мого життя ✨як пириклад я дуже радий що завершив цей семестр універу на мінімальні бали, а не зайобувався гонкай, щоб доказати всім шо я людинка яка знає все на атлічна, я то знаю все на атлічна, але нахуя мені це камусь даказивать, шо мені від цього буде? вкінці семестру скажуть шо я маледец? ізвінітє но в мене прівичка прінімать благадарнасті тіки на карту) але нажаль така функція в універі атсутствуєтголовне завжди опиратись на свої цінності, якщо вам не відгукується навчання на 100 балів, то зробіть мінімум і все, да можливо в очах інших ви будете тупою дурою, або долбайобам, але головне ви будете щасливими, навідміну від тих кого тіпала весь семестр від когдного незаробленого балу.тому маї любіменькіє, памʼятайте вам категорично непатрібно нікому доказувати шо ви класніненькіє, люди які знають шо ви профі в своїй справі, будь то ви психолог, фотограф чи тренер і без цієї пилюки в глаза все пабачать.