Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - zahorulko🇺🇦
Añadido 14 jul. 2024

zahorulko🇺🇦

@zahorulkoofficial
Número de suscriptores: 290
Fotos: 2,130
Videos: 722
Enlaces: 592
Descripción:
Щирі відчуття, прийнявші образ слів.
Fuente

zahorulko🇺🇦 | Я люблю свою бухгалтерку.Вона дуже фахова і просто класна людина.Але з...

Logotipo de la comunidad de telegram - zahorulko🇺🇦 zahorulko🇺🇦 @zahorulkoofficial
171 Vistas/Alcance 2026-01-11 16:38 Mensaje №4981
Я люблю свою бухгалтерку.Вона дуже фахова і просто класна людина.Але з легким внутрішнім тремором я чекаю на її повідомлення в кінці кожного фінансового кварталу 😅19 856 грн 76 коп.Рівно стільки я заплатив податків (єдиний податок + військовий збір) за 4 квартал 2025 рокув ГОЛОВНЕ УДКСУ У ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ.Перед своєю відпусткою в Європу я сплатив ще більше.Так, мої ~15 хвилин обурення на весь заклад у Дніпрі були доволі помітними 🙃Ми з бухгалтеркою тоді теж трохи офігіли.І тут є дві сторони, про які неможливо не сказати - бо кожен українець про це думає.Перша.Є страх, що частина цих коштів може осісти в кишенях нечесних чиновників.На одну заправку їхньої новенької іномарки.Друга.Варто завжди починати з себе.Можна довго і справедливо критикувати державу, податкову систему, політику Гетманцева, яка реально душить малий і середній бізнес (і дістає навіть великий).Так, питань - більше ніж відповідей.Але я залишаюся чесним перед собою і своєю країною.І хочу вірити, що ці податки - це зарплати лікарям, вчителям, енергетикам, військовим.Це про стійкість, яку ми тримаємо разом.Бо відповідальність починається з кожного з нас.З маленьких, непомітних, але регулярних кроків.Навіть якщо вони інколи коштують 19 856,76 😌🇺🇦