Fuente
«Захист прав Адвокатів - Alia Opinio» | Шановні підписники каналу,🟥🟥 редакція нашого каналу, звісно, не може з...
5 310 Vistas/Alcance
2026-02-13 14:35
Mensaje №3439
Шановні підписники каналу,🟥🟥 редакція нашого каналу, звісно, не може залишити без уваги повідомлення про так званий «російський слід» у керівництві Офісу Генерального прокурора.❗️ Ми добре розуміємо, що безпосереднім мотивом появи і цього матеріалу, і самого розслідування є той самий «жаба-гадюкін» між представниками антикорупційних інституцій та державних органів — боротьба за контроль, вплив і повноваження. Але ми хочемо звернути увагу на інше.Як ми добре пам’ятаємо, подібні розслідування вже мали місце. Вони починалися з Марія Вдовіченко, щодо якої журналісти вказували на російські корені та родичів, пов’язаних із силовими структурами РФ.Результат?Не звільнення.Не службове розслідування.А підвищення — до першого заступника Генерального прокурора. Фактично — друга особа в Офісі Генпрокурора.Тепер ми бачимо новий виток розслідувань уже щодо керівництва ОГП:— російські бізнеси,— родичі, які після початку повномасштабного вторгнення отримали громадянство РФ,— робота на території Росії,— сплата податків державі-агресору.Хтось волає про зраду.Хтось — про політичні ігри.А ми скажемо про подвійні стандарти.Про стару, як світ, формулу:«Дозволено Юпітеру — не дозволено бику»,де під «биком», у лапках, знову опиняється звичайний громадянин України.❓ Чому за аналогічні факти одні отримують підозри, обшуки, СІЗО і гучні пресрелізи,а для інших це — норма, яка не заважає: • залишатися без жодного кримінального провадження, • обіймати найвищі державні посади, • отримувати підвищені зарплати, • і далі вирішувати долі українців?❗️ Питання не в «російському сліді» як такому.Питання — у вибірковості правосуддя і подвійних стандартах. 🤫 Детальніше про журналістське розслідування:https://zn.ua/POLITICS/rodstvennye-svjazi-s-rf-zhurnalisty-zajavili-o-rossijskom-slede-v-rukovodstve-henprokuratury.html💯 Підписуйтеся на канал «Захист прав адвокатів» —https://t.me/zahistadvokativ🔴 Тут ми говоримо не про гасла, а про стандарти, яких держава вперто не хоче дотримуватися.