Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Західний Моніторинг📡
Añadido 06 dic. 2025

Західний Моніторинг📡

@zahidnimonitoring
Número de suscriptores: 3 305
Fotos: 1,220
Videos: 183
Enlaces: 223
Descripción:
🚨 Оперативні сповіщення про загрози на заході України 📡 Працюю цілодобово ‼️Канал та його адмін не має жодного відношення до військової справи, а тим більше до військових систем інформування‼️ #Моніторинг #Радар #Захід
Fuente

Західний Моніторинг📡 | ️ Сьогоднішня атака показала декілька важливих та великих проблем, які...

Logotipo de la comunidad de telegram - Західний Моніторинг📡 Західний Моніторинг📡 @zahidnimonitoring
1 500 Vistas/Alcance 2026-03-24 17:12 Mensaje №10397
❗️ Сьогоднішня атака показала декілька важливих та великих проблем, які сьогодні існують. 1) Фактична відсутність дронів-перехоплювачів зокрема у Львові та у західних регіонах вцілому.Дуже серйозна і нагальна проблема. Підрозділів та екіпажів у Львові більше, ніж достатньо, проте самих дронів - перехоплювачів, як показала сьогоднішня атака, - мало. І це глобальне питання забезпечення армії як зі сторони центральної, так і місцевої влади. Виробників БпЛА більше, ніж достатньо, було б бажання. Як результат халатного відношення до забезпечення засобами боротьби з ворожими дронами - жертви серед цивільного населення.2) Львову, Франківську та Тернополю - є чому повчитись. Просто подивіться на Сумщину: там БпЛА збиваються табунами, і це за майже повної відсутності зенітно-ракетних комплексів в області, через наближеність до лінії фронту. Колись «кричали» про проблеми на Чернігівщині….. і це допомогло. Подивіться на Чернігівщину сьогодні - область одна з найкращих по ураженню БпЛА, і це також за фактичної відсутності ЗРК. Та і використовувати ЗРК для ураження БпЛА не є доцільним. Знову ж таки, повернемось до Сумщини, де місцева влада, та й власне самі люди та місцеві телеграм канали, всіма силами сприяють поповненню та закупівлі дронів-перехоплювачів та забезпеченню екіпажів МВГ. Подивіться на сьогоднішню атаку, де з понад 4х сотень БпЛА - на Київ прорвались одиниці, і це завдяки в тому числі екіпажам дронів та мобільним вогневим групам. І знову питання до керівників цивільних та військових адміністрацій західних регіонів : де ваша участь в обороні своїх міст? 3) Відірваність від реальності. Теж дуже серйозна проблема, при чому відірваними від реальності є не тільки місцева влада, а й звичайні жителі західних обласних центрів. Варто лише подивитись на кадри влучання БпЛА і цього буде достатньо, щоб побачити, що люди забули про війну…війну яка триває! І Львів, Франківськ чи Тернопіль не є недосяжним містом для ворожих повітряних цілей. Люди не реагують на сигнали тривоги і, навіть після влучання БпЛА , продовжують прогулянки містом. Тут вам прикладом є Київ, де після влучання БпЛА у цивільні забудови сотні і сотні людей приходять на допомогу, розбирають завали, везуть гуманітарку. А у Львові що ? Гуляючий в навушниках фотограф, який прийшов на місце влучання відзняти кадри для місцевого інтернет ресурсу!Робіть висновки, панове. Жителі - допомагайте своїм місцевим підрозділам та достукайтесь до місцевої влади. Мери та голови обласних адміністрацій - закуповуйте дрони-перехоплювачі та забезпечуйте свої екіпажі МВГ, тим більше влада дозволила створювати власні екіпажі, будь яким підприємствам. Бо, якщо ви не почнете за це «пектись», то почнуть люди, але тоді ви на власному прикладі покажете свої навички у збитті БпЛА.