Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Вячеслав Задоренко, начальник Дергачівської МВА
Añadido 14 jul. 2024

Вячеслав Задоренко, начальник Дергачівської МВА

@zadorenko_v
Número de suscriptores: 12 349
Fotos: 13,900
Videos: 713
Enlaces: 4,200
Descripción:
Офіційний телеграм-канал 🇺🇦 Ресурси у соцмережах👇 facebook.com/Zadorenko instagram.com/zadorenko_ youtube.com/@zadorenko_ tiktok.com/@zadorenko Сайт Дергачівської громади👇 di.gov.ua Телефон для довідок: 380678072867
Fuente

Вячеслав Задоренко, начальник Дергачівської МВА | Публікую відео, надіслані небайдужими людьми, для розуміння того, що з...

📱 Публікую відео, надіслані небайдужими людьми, для розуміння того, що зараз відбувається у Козачій Лопані❗️ Останнім часом надходить багато запитань щодо стану справ на прикордонні, тож маю проінформувати вас, що безпекова ситуація там є критичною.💣 Як можна побачити на відео, російські терористи використовують так звані «дрова-обманки», куди закладають міни з детонаторами та платами ініціації. Коли місцевий мешканець бачить таке поліно і вирішує забрати його додому, щоб розтопити пічку, міна всередині детонує – людина гине. Також окупанти активно застосовують РСЗВ для дистанційного мінування місцевості. «Пелюстки», розкидані по всьому селищу, фактично унеможливлюють пересування автотранспорту, зокрема евакуаційних машин та карет швидкої допомоги.🚶‍♂️ З початку повторного наступу росіян на північ Харківщини у травні 2024 року ми постійно попереджали людей: виїжджайте, поки не стало занадто пізно, залишайте заявки на евакуацію, поки вас можуть вивезти. Наразі ситуація така, що вивезти людей безпосередньо з Козачої Лопані, а також з Токарівки, Гоптівки, Великих і Малих Проходів уже неможливо – їм доводиться самостійно виходити пішки до умовно безпечної точки, де їх могла б забрати евакуаційна машина.🔥 Окрім цього, учора Харківська філія «Газмережі» надіслала на нашу адресу лист про відключення подачі газу до Козачої Лопані, Нової Козачої та двох сусідніх сіл Золочівської громади. Це рішення обґрунтовується значними ризиками для життя та здоров’я газовиків, які змушені ремонтувати суттєво пошкоджену інфраструктуру в умовах бойових дій.🛠 На жаль, відновити подачу газу до Козачої Лопані поки що неможливо – руйнування газогонів там дуже значні. Однак зі свого боку ми опрацьовуємо усі можливі варіанти щоб найближчим часом повернути газ до Нової Козачої.Вірю, що спільними зусиллями зможемо подолати ці виклики. Водночас розраховую на здоровий глузд кожного – адже росіяни не щадять нікого.Telegram | Facebook | Instagram | YouTube | TikTok | di.gov.ua