Fuente
Вячеслав Задоренко, начальник Дергачівської МВА | ️ 10 травня у Дергачах відбувся перший матч Чемпіонату Харківської обл...
2 000 Vistas/Alcance
2025-05-11 07:41
Mensaje №13133
⚽️ 10 травня у Дергачах відбувся перший матч Чемпіонату Харківської області з футболу серед аматорських команд сезону 2025 рокуНа стадіоні «Авангард» наш футбольний клуб «Зевс» приймав гостей з міста Зміїв – дуже гідних суперників, які минулого сезону здобули «бронзу» у цьому турнірі.І хоча цього разу дергачівські футболісти поступилися з рахунком 0:2, це не привід засмучуватися, адже попереду ще десятки матчів з іншими командами. Найголовніше – це можливість грати вдома, на рідному стадіоні, даруючи позитивні емоції та радість вболівальникам (безумовно, з дотриманням необхідних безпекових норм під час повітряної загрози).Усі футболісти ФК «Зевс» — це вихованці та жителі Дергачівської громади, які своїм прикладом доводять, що за спортом – майбутнє нашої нації.Дякую учасникам, вболівальникам та гостям турніру! Дергачівщина завжди рада вітати вас, а ми будемо робити усе можливе для того, щоб позитиву в нашому житті ставало якомога більше!▶️ Детальніше – у відео ☝️Telegram | Facebook | Instagram | YouTube | TikTok | di.gov.ua