Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Залізний нардеп
Añadido 14 jul. 2024

Залізний нардеп

@yzheleznyak
Número de suscriptores: 102 530
Fotos: 7,230
Videos: 369
Enlaces: 3,760
Descripción:
Усі ключові події, прогнози та інсайди Верховної Ради та економічні новини від народного депутата Ярослава Железняка.
Fuente

Залізний нардеп | Ось ця стаття прикольна- що компанії почали рахувати AI-витрати.💸 Епох...

Logotipo de la comunidad de telegram - Залізний нардеп Залізний нардеп @yzheleznyak
29 400 Vistas/Alcance 2026-06-20 17:37 Mensaje №18313
🤖Ось ця стаття прикольна- що компанії почали рахувати AI-витрати.💸 Епоха «та пофіг скільки токенів» у бізнесі закінчується. Компанії ще хочуть AI, але вже починають дивитися на рахунки.Ще недавно співробітників заохочували палити токени. У Meta були навіть внутрішні рейтинг лідерів, де топ-користувачі отримували титули типу “Token Legend”. Логіка була проста: більше токенів використовуються - значить, компанія сучасна.Тепер агентні системи, reasoning models і AI-інструменти для програмування створили іншу реальність. Ramp, провайдер корпоративних кредитних карт, дивився на витрати клієнтів і оцінив: витрати на ШІ за рік зросли у 13 разів 📈🚕Приклади дуже показові. Uber у квітні заявив, що витратив річний AI-бюджет за чотири місяці. Інша компанія, за даними видання, спалила $500 млн на AI токени за один місяць.Поки проблема концентрується у «heavy users». За даними Ramp, 1% клієнтів із найбільшими AI-витратами на одного працівника мають середній рахунок близько $7 450 на людину на місяць. В середньому клієнт платить лише $11.Компанії почали різати. Meta й Amazon прибрали token leaderboards. Uber встановив ліміт $1 500 токенів на місяць на працівника для кожного. Багато хто вчиться не пхати найпотужнішу модель у кожну задачу: Sonnet від Anthropic може коштувати у 20 разів дешевше за Opus, а Kimi від китайської Moonshot AI — ще у 20 разів дешевше.🧾Коротше, AI-революція входить у фазу бухгалтерії. Спочатку всі рахували “вау, що воно може”, тепер рахують “скільки коштує кожен вау”. І коли Anthropic та OpenAI вийдуть на біржу, тиск на прибутковість може зробити рахунки ще цікавішими.