Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Залізний нардеп
Añadido 14 jul. 2024

Залізний нардеп

@yzheleznyak
Número de suscriptores: 101 544
Fotos: 7,240
Videos: 373
Enlaces: 3,780
Descripción:
Усі ключові події, прогнози та інсайди Верховної Ради та економічні новини від народного депутата Ярослава Железняка.
Fuente

Залізний нардеп | ‍♂️ Ну і останній з чортів Зе-блогерів, Петров) 🪏 Після того, як його ...

Logotipo de la comunidad de telegram - Залізний нардеп Залізний нардеп @yzheleznyak
36 800 Vistas/Alcance 2026-03-24 09:42 Mensaje №16951
🧟‍♂️ Ну і останній з чортів Зе-блогерів, Петров) 🪏 Після того, як його звільнили з фейкового бронювання у Національному військовому кладовищі….він у січні 2026-го потрапив у розшук. І теж сидів вдома заявляючи на стрімах, що у у студії холодно і немає світла) Але потім знову зʼявився. І тут відбулася дуже цікава подія- його розшук зник з системи 🤷‍♂️🤔Ми зʼясували як, і можу сказати впевнено на основі багатьох не повʼязаних між собою джерел: знімав його з розшуку Генштаб. Ми навіть встановили прізвища хто саме. Але це не сильно має значення, тому що задачу їм поставив саме Володимир Зеленський. Більш того, по Петрову вже є ряд кримінальних проваджень:1) Стара справа СБУ, по якій вони вже 7-ий рік ну ніяк не можуть підозрюваного ознайомити з матеріалами;2) Справа про держзраду, знов ж таки СБУ, яка, попри всі факти, лежить без руху;3) Справа про організацію нападу на журналіста Ніколова у поліції, де ті вже третій рік не можуть встановити очевидно) Попри всі факти які ми надали;4) Ну і зараз додалась ще справа по несплаті податків і легалізації. 🤷‍♂️Так ось, по всім трьом (окрім той що у БЕБ) процес максимально блокується. І знов ж таки, прохання не чіпати дав особисто Зеленський. Які були мотиви Президента і звідки у нього час на цей непотріб я не знаю, але то, що це його рук історія - факт. 💁‍♂️Як і факт, що після зняття з розшуку, Петров спокійно сидить без повістки і все у нього добре)І на місці б Слуг я спитав пана Президента чому тоді його шавка таке собі по відношенню до депутатів дозволяє)))) https://youtu.be/0xViEPSI_GQ?si=oByQjijGxrdKk3Z6